Oferta marki DAXTONE w Inter Cars

, 17 października 2016, 8:28

Oferta Inter Cars została poszerzona o indeksy marki DAXTONE – producenta wtryskiwaczy i pomp wtryskowych układu Common Rail.

Na chwilę obecną dostępnych jest ponad 100 referencji do samochodów osobowych i dostawczych. Wśród nich dużą popularnością cieszą się produkty do takich aut jak:

  • MERCEDES SPRINTER 2-T, 3-T, 4-T, 5-T
  • CITROEN C5 I, JUMPER, JUMPY, XSARA PICASSO
  • FIAT DUCATO, SCUDO
  • PEUGEOT 206, 206 SW, 306, 307, 406, 607, BOXER, EXPERT, PARTNER
  • BMW 3 (E46), 5 (E60), 5 (E61), 7 (E65, E66, E67), X5 (E53)


Więcej informacji na temat elementów układu Common Rail oraz pełną listę referencji w ofercie firmy Daxtone można znaleźć w katalogu on-line pod adresem www.daxtone.com oraz w IC Katalogu.

Zobacz szczegóły oferty DAXTONE w Inter Cars

Dowiedz się więcej

Inter Cars ambasadorem Castrol
Inter Cars ambasadorem Castrol

Współpraca między kluczowym dystrybutorem środków smarnych i wiodącą marką olejową wchodzi na kolejny, wyższy poziom i ulega znaczącemu zacieśnieniu. Inter Cars, największy dystrybutor części zamiennych w Europie Środkowo-Wschodniej, oraz Castrol, światowy producent środków smarnych, mogą pochwalić się wieloletnią i opartą na partnerskich zasadach współpracą. W ramach optymalizacji działań w regionie Castrol przeprowadził reorganizację systemu dystrybucji, […]

Inter Cars jest już w Estonii
Inter Cars jest już w Estonii

Spółka Inter Cars otworzyła swoją pierwszą filię w stolicy Estonii. Pod koniec września, w Tallinnie została otwarta pierwsza filia Inter Cars w Estonii. Znajduje się przy ul. Akadeemia tee 78, zajmując powierzchnię 1000 m2. Otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00 oraz w soboty w godz. 9.00-14.00. Obecnie w asortymencie są części do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!