Recepta na sadzę – Flashlube Catch Can Pro

, 14 października 2016, 10:55

Opary spalin, które wracają z powrotem do komory spalania silnika przekształcane są w czystą substancję węgla, który stopniowo osadza się wokół ścian zaworu EGR pojazdu, kolektora ssącego, łożysk i intercoolera, powodując straty w mocy i wydajności, a nawet uszkodzenia silnika. Rozwiązaniem tego problemu ma być Flashlube Catch Can Pro.

Flashlube Catch Can Pro został stworzony aby walczyć z tym zjawiskiem poprzez odfiltrowanie mgły olejowej i dymów zanim będą miały szanse dotrzeć do elementów silnika. Tym samym skutecznie dostarcza czystsze powietrze do silnika, zmniejszając ilość węgla gromadzącego się w kolektorze dolotowym, zapobiegając zanieczyszczeniu intercoolera oraz spowalnia korozję łożysk.

Flashlube Catch Can Pro, wyprodukowany na licencji w Niemczech, to produkt kompaktowy i posiadający duże 19mm otwory wlotowe i wylotowe, gwarantujące łatwą instalację. Urządzenie wyposażone jest w wymienny filtr i zawory bezpieczeństwa zapewniające instalacje urządzenia bez powodowania nadmiernego ciśnienia w silniku.

Więcej informacji o produktach Flashlube można znaleźć na stronie www.flashlube.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!