Inter Cars ambasadorem Castrol

, 12 października 2016, 15:43

Współpraca między kluczowym dystrybutorem środków smarnych i wiodącą marką olejową wchodzi na kolejny, wyższy poziom i ulega znaczącemu zacieśnieniu.

Inter Cars, największy dystrybutor części zamiennych w Europie Środkowo-Wschodniej, oraz Castrol, światowy producent środków smarnych, mogą pochwalić się wieloletnią i opartą na partnerskich zasadach współpracą. W ramach optymalizacji działań w regionie Castrol przeprowadził reorganizację systemu dystrybucji, co wpłynie na lepszą obsługę klienta i większą dostępność produktów. Obecnie Castrol koncentruje się na współpracy z mniejszą liczbą dużych, autoryzowanych partnerów. W efekcie firma zamierza usprawnić proces obsługi klienta i dotrzeć do większej liczby odbiorców w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech.

Robert Kierzek, Prezes Zarządu Inter Cars, Krzysztof Soszyński, Wiceprezes Zarządu Inter Cars oraz Sławomir Radoń, Sales Director Central Eastern Europe Castrol, podpisują umowę o współpracy.

– Optymalizacja systemu dystrybucji oznacza, że będziemy mieć mniej, ale większych partnerów. Chcemy z nimi blisko współpracować, tworząc swoisty „ekosystem Castrol”, który dostarczy narzędzia i schematy działania, zapewni szkolenia i dostęp do pełnej gamy naszych produktów i usług – podkreśla Sławomir Radoń, Sales Director Central Eastern Europe Castrol.

Uwzględniając zakres i sposób działania Inter Cars, zacieśnienie współpracy z Castrol było naturalną i oczywistą konsekwencją działań podjętych przez firmę olejową.

Inter Cars będzie promował i rekomendował markę Castrol, która stanowi zdecydowaną większość w portfolio dystrybutora. Natomiast Castrol będzie wspierał Inter Cars wszystkimi dostępnymi narzędziami, których, jako rynkowy gigant, ma niemało. Przykładem takiej współpracy jest, niedawno zakończony, konkurs Gala Biesiadna 2016, sztandarowy projekt Inter Cars w tym roku. Jednocześnie inne konkursy, promocje i projekty wspólnie organizowane przez obie firmy trwają przez cały czas.  

Dowiedz się więcej

Oferta marki DAXTONE w Inter Cars
Oferta marki DAXTONE w Inter Cars

Oferta Inter Cars została poszerzona o indeksy marki DAXTONE – producenta wtryskiwaczy i pomp wtryskowych układu Common Rail. Na chwilę obecną dostępnych jest ponad 100 referencji do samochodów osobowych i dostawczych. Wśród nich dużą popularnością cieszą się produkty do takich aut jak: MERCEDES SPRINTER 2-T, 3-T, 4-T, 5-T CITROEN C5 I, JUMPER, JUMPY, XSARA PICASSO […]

Castrol Magnatec Stop-Start testowany przez uniwersytety
Castrol Magnatec Stop-Start testowany przez uniwersytety

Częstotliwość zatrzymywania i uruchamiania pojazdu przez przeciętnego kierowcę, dowiedziona w badaniach przeprowadzonych przez firmy Castrol oraz TomTom, wynosi 18000 razy w ciągu roku. Uniwersytety w Leeds i w Cambridge sprawdziły, jaki wpływ ma taki tryb jazdy na zużycie silnika. Problemem nie są jednakże same momenty Stop-Start (zatrzymywania i uruchamiania pojazdu). Samochody w trybie miejskim pracują […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Ania, 12 października 2016, 20:45 0 0

drogi idzie do drogiego

Odpowiedz

Timon, 12 października 2016, 21:18 0 0

I tak najtańszy będzie na największym portalu aukcyjnym :) I nikt z tym sobie nie może i tak poradzić.......:)

Odpowiedz

Ola , 12 października 2016, 22:47 0 0

jakie szkolenia chce proponować Castrol ? jak wlewać gotowy produkt do komory silnika ? Podczas gali biesiadnej ? W rękawiczkach czy bez ?

Odpowiedz

Pionier, 13 października 2016, 8:07 0 0

widać, że się nie lubią - późno zostali ambasadorem, pozostali dystrybutorzy są już nimi od początku roku...

Odpowiedz

KindddlerWawa, 13 października 2016, 14:52 0 0

Ale was boli, boli ten IC. Bluzgajcie. Ja uwielbiam dwoch dystrybutorow i jest to wlasnie Inter Cars i Auto Partner. Reszta może się uczyć od nich wszystkiego! Podejrzewam ze IC czekalo do konca (negocjacje). Bo jak nie wiadomo o co chodzi to o kase

Odpowiedz

qwik, 17 października 2016, 11:32 0 0

te marki to guzik mają znaczenie - towar względnie podobny , równy jakościowo

Odpowiedz