Nowe rozruszniki i alternatory renomowanego producenta

, 11 października 2016, 11:43

DENSO rozszerzyło ofertę rozruszników i alternatorów przeznaczonych dla klientów rynku wtórnego o 24 nowe numery części.

Program został rozszerzony o 11 alternatorów i 13 rozruszników, które mają łącznie 220 zastosowań (120 dla alternatorów i 100 dla rozruszników) oraz odpowiadają 90 numerom katalogowym OE.

Program rozruszników i alternatorów DENSO składa się obecnie z 353 numerów części (249 alternatorów i 104 rozruszników) i ma łącznie 4384 zastosowania (2758 w przypadku alternatorów oraz 1626 dla rozruszników).

W ofercie DENSO znajduje się m.in. pierwszy na rynku wtórnym rozrusznik start-stop z podwójną cewką (TS), o numerze katalogowym DSN1365. Zastosowana w nim opatentowana technologia pozwala na ponowne uruchomienie rozrusznika podczas gdy wciąż się on obraca, dzięki czemu czas rozruchu silnika skraca się nawet o 1,5 sekundy w porównaniu do standardowych systemów start-stop.

Więcej informacji na temat rozruszników i alternatorów DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl.
 

Dowiedz się więcej

Nowe świece irydowe dla samochodów i motocykli
Nowe świece irydowe dla samochodów i motocykli

7 nowych numerów katalogowych poszerzyło ofertę świec zapłonowych DENSO. Nowości mają zastosowanie m.in. w pojazdach marek Volkswagen, Honda, Toyota, Daihatsu i Porsche. Siedem nowych numerów katalogowych ma szeroki zakres zastosowań, m.in. w pojazdach marek Volkswagen, Honda, Toyota, Daihatsu i Porsche. Poniżej nowe numery katalogowe świec zapłonowych DENSO wraz z ich zastosowaniami: Oferta świec zapłonowych DENSO […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!