Nowa linia Havoline ProDS od Chevron Lubricants

, 7 października 2016, 9:51

Firma Chevron Lubricants wprowadza na rynek najnowszą linię olejów silnikowych Havoline ProDS. Debiut zaawansowanych produktów łączy z ogólnoeuropejską promocją, w której do wygrania jest luksusowy weekend w Londynie oraz nowa Toyota Aygo.

Kompletnie finansowana przez firmę Chevron wycieczka dla dwóch osób obejmuje dwudniowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu w centrum Londynu, wieczorny rejs po Tamizie, bilety dla VIPów na musical Mamma Mia oraz wizytę w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Londynie. W trakcie weekendu zwycięzcy będą mieli również okazję zmierzyć się ze sobą w rywalizacji o Toyotę Aygo X-Play.

Promocja zwraca uwagę na pojawienie się na rynku najnowszej linii wysokiej jakości olejów silnikowych Chevron – Havoline ProDS.

Promocja będzie dostępna dla uczestników z 28 krajów Europy, przy czym z każdego kraju wybrany zostanie jeden zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą.  Promocja trwać będzie od 1 października do 30 listopada 2016 roku, a uczestnicy muszą jedynie wpisać swoje dane na stronie internetowej  (www.texaco-competitions.com/ProDS), by dostać szansę na wygranie luksusowego, VIP-owskiego pobytu w Londonie.

Pod koniec pobytu, 28 zwycięzców weekendowego wyjazdu otrzymają szansę wygrania nagrody głównej – Toyotę Aygo X-Play.  Uczestnicy zostaną poproszeni o odgadnięcie, ile 1-litrowych butelek oleju silnikowego Havoline ProDS umieszczono w pojeździe, a osoba, której uda się udzielić odpowiedzi najbliższej prawdzie, wygra Toyotę Aygo.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 8 października 2016, 10:06 0 0

Konkurs niedostępny dla Polski. Regulamin

Odpowiedz