Jedyne warte uwagi spotkanie w sprawie INNOMOTO – nowy termin

, 28 września 2016, 12:10

Jeśli masz zbyt dużo czasu to możesz jeździć na te wszystkie spotkania na których będzie kawa i ciasteczka, a organizatorzy będą zachęcać do Programu Sektorowego INNOMOTO.

Jeśli jednak cenisz swój czas to wybierz jedyne słuszne spotkanie organizowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju – głównego rozgrywającego w kwestii podziału 250 mln zł na innowacyjną działalność firm w branży motoryzacyjnej.

Jeśli cierpisz na całkowity brak czasu to nie musisz nigdzie jechać – możesz uczestniczyć w transmisji online (szczegóły poniżej).

 

Nowy termin jedynego słusznego spotkania informacyjnego dotyczącego Programu „INNOMOTO” (Program finansowania innowacyjności)

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju czyli organizator Programu Sektorowego „INNOMOTO” zaprasza Państwa na spotkanie, które odbędzie się w dniu 10 października 2016 r. w Warszawie, w: Marriott Hotel, Al. Jerozolimskie 65/79 w Warszawie, Sala Congress Hall.

Dla Państwa wygody w tym miejscu można pobrać:

1. Program spotkania w sprawie INNOMOTO 
2. Kryteria wyboru projektów w ramach konkursu INNOMOTO
3. Formularz zgłoszeniowy na spotkanie w sprawie INNOMOTO

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o zapoznanie się z informacją i pilne wysłanie zgłoszenia. Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy przesyłać na adres beata.chmolewska@ncbr.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 października 2016 r. W temacie wiadomości należy wpisać „spotkanie informacyjne INNOMOTO”. O zakwalifikowaniu na listę uczestników spotkania decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Transmisja online ze spotkania w sprawie INNOMOTO organizowanego przez NCBR

Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli przyjechać do Warszawy spotkanie będzie transmitowane on-line w czasie rzeczywistym. Śledzenie spotkania będzie możliwe poprzez kliknięcie w baner zamieszczony na głównej stronie internetowej NCBR.gov.pl.

Więcej informacji o programie INNOMOTO: /nowosci/16084/innomoto-zdobadz-do-80-refundacji-na-badania

Dowiedz się więcej

INNOMOTO: Zdobądź do 80% refundacji na badania
INNOMOTO: Zdobądź do 80% refundacji na badania

Sektorowy program INNOMOTO to szansa dla przedsiębiorstw i konsorcjów przedsiębiorstw na uzyskanie dofinansowania na badania przemysłowe i prace rozwojowe. Warto się pospieszyć – wnioski do działania 1.2 należy składać od 5 października do 21 listopada 2016 r. W przypadku mikroprzedsiębiorstw refundacja sięga 80% dla badań przemysłowych i 60% na prace rozwojowe z uwzględnieniem tzw. premii […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!