Nowości w ofercie Inter Cars S.A.

, 21 września 2005, 0:00

Marka GMB
Inter Cars S.A wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadził do swojej oferty produkty znanego japońskiego koncernu GMB. Produkty te przeznaczone są do samochodów japońskich i koreańskich. W chwili obecnej dla klientów Inter Carsu na półkach czekają elementy zawieszenia, a wkrótce pojawią się także pompy wodne oraz rolki napinające i prowadzące rozrządu.
Produkty są dostępne w filiach Inter Cars S.A. na terenie całej Polski.


Praktyczny pakiet produktów dla Klientów i warsztatów.
Firma Inter Cars S.A. zaprasza rónież do zakupu kolejnego już „Pakietu Zimowego”.
Cieszył się on śród klientów ogromną popularnością przez ostatnie trzy sezony.
Pakiet zwany potocznie „apteczką warsztatową” to propozycja najbardziej popularnych produktów, przydatnych Klientom, odwiedzających warsztaty naprawcze.
Akcja promocyjna na pakiety ziowe trwa do 31.01.2006.
W akcji promocyjnej udział może wziąć każdy klient, właściciel warsztatu i sklepu, który kupi „Pakiet Zimowy” dowolnie przez siebie skonstruowany oraz wypełni specjalny formularz, który otrzyma z rąk sprzedawcy lub przedstawiciela regionalnego Inter Cars S.A.
W skład pakietu wchodzą do wyboru m.in.: akumulatory, wycieraczki, płyny do spryskiwaczy i do chłodnic, żarówki, chemia warsztatowa i inne.
Organizator akcji przewidział dwa rodzaje pakietów: osobowy i ciężarowy. Spis produktów znajduje się w regulaminie.

Zakupy o określonej wartości pakietu osobowego oraz pakietu ciężarowego będą premiowane specjalnym, wydłużonym terminem płatności – do 6 stycznia 2006.
Ciekawą propozycją dla klientów, którzy zdecydują się na zakup pakietu jest możliwość otrzymania dodatkowych punktów w programie IC Premia.
Więcej informacji u sprzedawców w filiach Inter Cars S.A. także u przedstawicieli handlowych oraz na stronie www.intercars.com.pl .

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!