Zestaw LuK RepSet 2CT teraz także dla skrzyń Alfa Romeo i Fiata

, 26 września 2016, 10:18

Schaeffler wprowadza na rynek motoryzacyjny części zamiennych kolejny zestaw naprawczy LuK RepSet 2CT do wymiany modułu suchego sprzęgła podwójnego w samochodach Alfa Romeo i Fiat (6-biegowa skrzynia C635 DDCT). Podczas targów Automechanika 2016 we Frankfurcie zaprezentowano zestaw w technice 3D.

Dzięki zestawowi LuK RepSet 2CT dla pojazdów marek Alfa Romeo i Fiat z 6-biegową skrzynią C635 DDCT Schaeffler rozszerza swoją ofertę modułów podwójnego suchego sprzęgła. Światowa premiera tego innowacyjnego rozwiązania miała miejsce podczas targów Automechanika w 2012 roku. Od tamtego czasu Scheffler jest jedynym dostawcą na niezależnym rynku motoryzacyjnych części zamiennych. Obecnie oferta obejmuje zestawy dla pojazdów marek Audi, Seat, Škoda i Volkswagen (I II generacji) z 7-biegową skrzynią 0AM, marki Renault z 6-biegową skrzynią DC4 oraz marki Ford 6-biegowa skrzynia DPS6.

Zgodnie z hasłem „odkryj więcej“ odwiedzający targi Automechanika mogli zapoznać się z najnowszymi produktami Schaeffler dzięki okularom w technologii 3D. Goście w wirtualnym warsztacie mogli samodzielnie wykonać wymianę modułu podwójnego suchego sprzęgła przy użyciu zestawu LuK RepSet 2CT i odpowiedniego narzędzia specjalnego.

Ogólna zasada: Wszystkie rozwiązania naprawcze LuK RepSet 2CT to kompleksowe zestawy. Oprócz modułu podwójnego sprzęgła w zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnej naprawy. Dodatkowo wszystkie elementy są do siebie dopasowane, dzięki czemu zagwarantowana jest ich niezawodna praca. Oprócz tulei centrujących, pierścieni mocujących oraz śrub montażowych w zestawie znajdują się dźwignie włączające, ewentualnie dźwignia i łożysko zasprzęglające – ponieważ elementy te także ulegają zużyciu.

Podczas targów można było także obejrzeć modułowe narzędzie specjalne LuK – przeznaczone do profesjonalnych napraw modułów suchego sprzęgła podwójnego LuK zarówno dzisiaj jak i w przyszłości.

W sprzedaży nowy zestaw LuK RepSet 2CT oraz narzędzie specjalne pojawią się na początku 2017 roku.

Dowiedz się więcej

Grupa Schaeffler na targach Automechanika 2016
Grupa Schaeffler na targach Automechanika 2016

Stoisko Schaeffler należało do największych na całych targach. Rozmach z jakim je przygotowano wskazuje, że była to bardzo ważna impreza dla grupy. Schaeffler dysponował sporą powierzchnią, jednak miał też bardzo dużo do pokazania. Asortyment marek LUK, INA, FAG oraz Ruville wciąż się poszerza. Skupiliśmy się na nowościach. FAG SmartSET to gotowy do montażu zestaw naprawczy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!