Grupa bilstein na targach Automechanika 2016

, 21 września 2016, 13:43

Grupa bilstein zaprezentowała we Frankfurcie nową koncepcję stoiska targowego. Myślą przewodnią było zwrócenie uwagi zwiedzających na kompetencje firmy w zakresie produkcji części na aftermarket.

Wspólne stoisko prezentowało asortyment marek febi, SWAG i Blue Print. Ekspozycja produktów była wspierana przez dwa duże ekrany LED, na których można było przeczytać informacje o ofercie firmy, a także jej historii, sięgającej aż 170 lat.

Grupa bilstein wyraźnie postawiła na kontakty z klientami. Osoby zainteresowane ofertą były zapraszane do przestronnej strefy biznesowej, gdzie w komfortowych warunkach mogły porozmawiać z przedstawicielami firmy. 

Główne produkty, na które trzeba było zwrócić uwagę odwiedzając stoisko to m.in. elektromagnetyczne pompy wody do samochodów użytkowych, paski i łańcuchy rozrządu oraz elementy układu chłodzenia. 

Na targach zaprezentowano także nowy wizerunek produktów marki Blue Print, specjalizującej się w dostarczaniu części do pojazdów azjatyckich, amerykańskich i brytyjskich.  

Dowiedz się więcej

Targi ProfiAuto Show 2016: bilstein group
Targi ProfiAuto Show 2016: bilstein group

Stoisko bilstein group podczas ProfiAuto Show 2016 to trzy marki: febi, KM Germany oraz Blue Print. Marka febi prezentowała przekrój dwusprzęgłowej skrzyni automatycznej typu DSG. Jest on wykorzystywany podczas szkoleń poświęconych rygorystycznej procedurze wymiany oleju w tych skrzyniach. Szkolenia te przeprowadzano również w trakcie targów. Obok skrzyni umieszczone były też produkty febi, które się z […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!