Sam zobacz… – weź udział w nowej akcji promocyjnej HELLA!

, 29 września 2016, 0:25

Od początku października będzie można wziąć udział w nowej promocji firmy HELLA, przygotowanej specjalnie z myślą o warsztatach. Do zdobycia praktyczne nagrody – m.in. odzież warsztatowa, lampy LED i urządzenia marki HELLA.

Celem akcji "Sam zobacz…" jest poprawa bezpieczeństwa na drodze w okresie jesienno-zimowym. Jest ona skierowana do warsztatów samochodowych i zachęca do korzystania z niezawodnych wycieraczek i żarówek samochodowych. Właśnie od jakości i niezawodności tych części w dużej mierze zależy bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. HELLA rekomenduje także przeprowadzanie diagnostyki pojazdów z użyciem oryginalnych urządzeń HELLA GUTMANN SOLUTION.

Dlaczego właśnie wycieraczki i żarówki?

Maksymalna widoczność to jeden z głównych elementów wpływajacych na bezpieczeństwo podróży. Korzystając z rozwiązań polecanych przez firmę HELLA można jeździć bezpiecznie w każdych warunkach.

Podstawowy i konieczny warunek dobrej widoczności to odpowiednie pióra wycieraczek. W całym okresie eksploatacji zgarniają z przedniej szyby kilka tysięcy litrów wody. Muszą poradzić sobie zarówno z rozmazywaną wilgocią, jak i śniegiem, lodem, owadami i brudną wodą pryskającą spod kół samochodów jadących z przodu. Pióra wycieraczek są jednak także częściami ulegającymi zużyciu i wymagającymi regularnej wymiany w celu zachowania optymalnej widoczności.

Wycieraczki HELLA doskonale przylegają do powierzchni szyby i pracują niezawodnie przez bardzo długi czas. Ich atutem jest także bardzo prosta wymiana – dzięki systemowi HELLA EASYCHANGE wystarczy kilka ruchów, aby błyskawicznie wymienić te elementy.

Bezpieczeństwo jazdy nocą lub w trudnych warunkach atmosferycznych za dnia gwarantuje odpowiednio dobrane oświetlenie. Firma HELLA ma w swojej ofercie żarówki zalecane do niemal każdego modelu samochodu. Jak dokonać wyboru? Najlepiej skorzystać z katalogu Lumion.

Jest to internetowe narzędzie, pomagające znaleźć właściwą żarówkę do konkretnych modeli aut. Udostępniony przez firmę HELLA konfigurator jest dostępny również w języku polskim. Na stronie znajdują się też krótkie opisy gamy produktów.

Sam zobacz…

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć po zalogowaniu na portalu warsztatowym HELLA:

www.hella.com/techworld

Akcja potrwa od początku października do 30 listopada 2016 r.

Dowiedz się więcej

Przyczyna ciągłej pracy wentylatora chłodnicy w Seacie Mii
Przyczyna ciągłej pracy wentylatora chłodnicy w Seacie Mii

Jeżeli w przypadku Seata Mii 1.0, produkowanym między 2011 a 2014 rokiem, nie wyłącza się wentylator chłodnicy, przyczyną może być błąd oprogramowania lub wadliwy sterownik. Nieprawidłowe działanie sterownika wentylatora może doprowadzić do jego przedwczesnej awarii. Skutkiem jest ciągła praca wentylatora nawet po wyłączeniu zapłonu. W celu usunięcia problemu należy przeprowadzić aktualizację sterownika silnika i w […]

Behr Hella Service rozszerza asortyment wentylatorów i sprzęgieł Visco
Behr Hella Service rozszerza asortyment wentylatorów i sprzęgieł Visco

Firma Behr Hella Service rozszerzyła asortyment wentylatorów i sprzęgieł Visco dla samochodów osobowych, dostawczych i użytkowych od połowy roku 2015 o ponad 50 wyrobów. Obejmujący ponad 250 artykułów program to aktualnie najszersza oferta produktów klasy premium na rynku, adresowana do pojazdów marek europejskich i azjatyckich. Na stronie www.hella.com/hella-tech-world-pl-pl/index.html można znaleźć broszurę, zawierającą aktualny asortyment wentylatorów […]

Urządzenia diagnostyczne HELLA dla Twojego warsztatu
Urządzenia diagnostyczne HELLA dla Twojego warsztatu

Przyrządy diagnostyczne HELLA Gutmann Solutions znajdują zastosowanie w najlepszych warsztatach na całym świecie. Producent oferuje kompletną gamę urządzeń do wielu zastosowań. Na który sprzęt warto zwrócić szczególną uwagę? HELLA Gutmann mega macs 42 SE Jeszcze szybsza i jeszcze wydajniejsza, ulepszona wersja znanego urządzenia mega macs 42. Wszystko co niepotrzebnie mogłoby komplikować pracę, po prostu pominięto. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!