Targi Kielce dla motoryzacji

, 14 września 2016, 23:05

Branża niezależnych usług motoryzacyjnych w naszym kraju dynamicznie się rozwija. W innych krajach europejskich tempo jej rozwoju już na poziomie 1–2 proc. jest sukcesem. Polski rynek będzie dalej rósł wraz z powiększającym się parkiem samochodowym.

Podczas II Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych APAE oraz II Międzynarodowych Targów Opon i Gumy RTE, które odbędą się w Targach Kielce już od 11 do 13 października 2016 roku, producenci i dystrybutorzy zaprezentują wszystko co związane jest z przemysłem motoryzacyjnym. Zwiedzający zapoznają się zatem z szeroką gamą silników, elementów karoserii oraz innych części samochodowych. Wśród ofert znajdą się także opony do samochodów osobowych, autobusów, ciężarówek, przyczep, wszelkich innych pojazdów, a także felgi, obręcze, dętki, materiały do naprawy opon, kompleksowe wyposażenie zakładów wulkanizacyjnych, sposoby bieżnikowania i recyclingu opon. Zakres branżowy targów RTE obejmuje również gumę.

II Forum Oponiarskie, czyli merytorycznie o wulkanizacji

Pierwsze Forum Oponiarskie, które odbyło się  podczas zeszłorocznych Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych APAE połączonych z Międzynarodowymi Targami Opon i Gumy RTE spotkało się z ogromnym zainteresowaniem fachowców z branży. Wśród nich pojawili się producenci opon, właściciele oraz pracownicy zakładów mechanicznych i wulkanizacyjnych. Wiele pytań wzbudziły dwa pierwsze moduły – „TPMS: diagnoza, programowanie, montaż” i  „Uszkodzenia czujników TPMS”. W związku z tak dużym odzewem podczas Targów RTE 2016 odbędzie się kolejna edycja Forum Oponiarskiego. Organizują je czasopismo "Świat Opon" oraz Targi Kielce.

Wielka „Motoryzacyjna Jesień”

Wraz z APAE i RTE w październiku zadebiutują Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO organizowane przy wsparciu merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Drogowej, a także Salon Turbo-Expo skierowany do firm specjalizujących się w sprzedaży oraz naprawach turbosprężarek. Mocnym punktem „Motoryzacyjnej Jesieni” w Targach Kielce będzie także wystawa poświęcona transportowi zbiorowemu TRANSEXPO oraz MOTO-TECH dla właścicieli stacji kontroli pojazdów. Zapraszamy do Targów Kielce od 11 do 13 października 2016 roku.

Dowiedz się więcej

Relacja z targów APAE i RTE 2015
Relacja z targów APAE i RTE 2015

Za nami pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych APAE połączonych z Międzynarodowymi Targami Opon i Gumy RTE. Blisko 100 wystawców prezentowało tam części zamienne, elementy karoserii, podzespoły elektryczne i elektroniczne oraz opony do aut i pojazdów specjalistycznych. Nie zabrakło też konkursów i prelekcji dla profesjonalistów. Forum Oponiarskie Forum Oponiarskie to wykłady i szkolenia, […]

„Motoryzacyjna Jesień” w Targach Kielce
„Motoryzacyjna Jesień” w Targach Kielce

Blisko 5 500 branżowych specjalistów zwiedziło „Motoryzacyjną jesień”, która odbywała się w Targach Kielce od 11 do 13 października. Wraz z II Międzynarodowymi Targami Części i Akcesoriów Samochodowych APAE i II Międzynarodowymi Targami Opon i Gumy RTE w ramach wydarzenia zadebiutowały Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO organizowane przy wsparciu merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Drogowej, a także […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!