Ravenol wprowadza opakowania Bag in Box wraz ze stojakiem

, 31 sierpnia 2016, 15:37

System Bag in Box składa się z wytrzymałego kartonu i plastikowej torby ze zintegrowanym kurkiem wylotowym. Dzięki temu systemowi opakowanie zapewnia bezpieczny transport i oszczędność miejsca. System oszczędza do 80% miejsca w porównaniu z plastikowymi pojemnikami o tej samej wielkości. Po opróżnieniu pojemnika worek może być łatwo usunięty z opakowania, co zmniejszy ilość odpadów.

Stojak wraz z produktami w opakowaniach Bag in Box poprawia ergonomię pracy w warsztatach. Zapewnia oszczędność miejsca i powoduje wzrost wydajności pracy. Stojak składa się z dwóch półek, na każdej z nich zmieszczą się po 4 opakowania produktów Bag in Box. Regał wyposażono w tackę, która zapewni czystość i łatwe usunięcie pozostałości oleju. Dzięki kółkom i blokadzie zapewnia on mobilność.

Szczegóły u dystrybutorów Ravenol.

Dowiedz się więcej

Nowa strona internetowa polskiego dystrybutora olejów
Nowa strona internetowa polskiego dystrybutora olejów

Firma Ravenol poinformowała o uruchomieniu nowej odsłony swojej strony internetowej. Zmiany to nie tylko nowa szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności i intuicyjności użytkowania. Ravenol zachęca do korzystania z niezawodnej dobierarki oleju, dostępnej teraz w języku polskim. Na stronie firmowej ravenol.pl można zapoznać się z pełnym portfolio produktowym. Dostępny jest również czat – pomoc […]

Ravenol przedstawia płyn najnowszej generacji
Ravenol przedstawia płyn najnowszej generacji

Ravenol przedstawia najnowszej generacji płyn RAVENOL ATF SP-IV RR. Opracowany specjalnie dla 8-biegowych przekładni automatycznych Hyundai i Kia. Sformułowany na bazie syntetycznych olejów bazowych PAO (polialfaolefiny) ze specjalnie dobranymi dodatkami oraz inhibitorami zapewniającymi stabilność termiczną, stabilność utleniania oraz niezmienny współczynnik tarcia. Wpływa on korzystnie na funkcjonowanie przekładni, gwarantując ochronę przed zużyciem w trudnych warunkach. Płyn […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

zenek, 1 września 2016, 19:51 0 0

Jak sok z jabłek z Biedry.

Odpowiedz