Prestiżowe promocje w Auto Partner S.A. – AP EXPERT oraz VIP TO TRIP.

, 1 września 2016, 0:21

Klienci współpracujący z dystrybutorem Auto Partner SA doskonale wiedzą, że mogą brać udział w licznych, atrakcyjnych promocjach, w których za zakup określonego asortymentu otrzymują ciekawe nagrody – począwszy od wyposażenia warsztatowego, poprzez robocze ubrania, bony pieniężne, sprzęty elektroniczne, a na niebanalnych gadżetach kończąc.

Jednak dwie z cyklicznych promocji zasługują na szczególną uwagę gdyż, po pierwsze, angażują uczestników na długie miesiące, a po drugie, przewidują otrzymanie nie tylko nagród, ale i udział w specjalnie przygotowanych wydarzeniach, gwarantujących niecodzienne przeżycia. Tymi właśnie promocjami są AP EXPERT oraz VIP TO TRIP.

AP EXPERT to prestiżowa promocja skierowana do klientów warsztatowych, a jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. W tym roku eliminacje do promocji rozpoczęły się 1 marca, a zakończyły się 31 sierpnia. W trakcie tego etapu klienci zdobywali punkty za zakupy specjalnie premiowanego asortymentu partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Na podstawie zebranej ilości punktów wyłonionych zostanie 125 najlepszych uczestników, którzy otrzymają zaproszenia na Wielki Finał połączony z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym. Wszyscy następnie przystąpią do testu wiedzy teoretycznej, po którym wybrana zostanie pierwsza 10, awansująca tym samym do części praktycznej Finału. Już od tego momentu ci finaliści będą mogli czuć się zwycięzcami, gdyż dla każdego z miejsc od 2 do 10 przewidziane są cenne nagrody w postaci wysokiej klasy wyposażenia warsztatowego. Jednak tą najważniejszą i najbardziej pożądaną nagrodą za pierwsze miejsce, obok prestiżowego tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów” , będzie nowy samochód osobowy Audi A4 Limousine. Łączna wartość puli nagród przewidzianych w tegorocznej edycji AP EXPERT 2016 to ponad 400 000 zł! Ponadto zaproszenie na Wielki Finał jest już nagrodą samą w sobie. W tym roku odbędzie się on w Kielcach, na jednym z najsłynniejszych torów wyścigowych w Polsce. Wśród samochodowych gwiazd będzie można zobaczyć m.in. Ferrari 458 Italia, Porsche 911, Mercedes AMG CLS, Mitsubishi Lancer EVO IX, Subaru Impreza STi, Hummer H2 oraz wiele, wiele innych. Dodatkowo, dla Klientów przewidziane są liczne, zapierające dech w piersiach atrakcje terenowe, a po dniu pełnym wrażeń – Wielka Gala, w trakcie której wystąpi Jerzy Kryszak oraz polski zespół Sumptuastic. Całość poprowadzi związany z motoryzacją dziennikarz, konferansjer i artysta estradowy – Ireneusz Bieleninik.

VIP TO TRIP to kolejna akcja organizowana przez Auto Partner SA. Rozpoczęła się 1 lutego, a dobiegła końca również wczoraj. Jest to już kolejna odsłona dobrze znanej promocji, która w tym roku była skierowana zarówno do stałych, jak i nowych klientów dystrybutora. W trakcie jej trwania premiowane były zakupy określonych marek partnerów akcji, a klienci, którzy w tym czasie osiągnęli indywidualnie ustalone targety zakupowe wyjadą w październiku w niezapomnianą podróż na Gran Canarię – jedną z najbardziej znanych i najpiękniejszych wysp Archipelagu Wysp Kanaryjskich. Na miejscu organizator zapewnia uczestnikom szkolenia techniczne dzięki wsparciu sponsorów akcji, wycieczki, w trakcie których poznać będzie można lokalną kulturę i najciekawsze zakątki wyspy, wodne atrakcje Water Sport Fun, znakomicie położony hotel w centrum kurortu, muzykę na żywo, liczne animacje, gry oraz zabawy – jednym słowem moc atrakcji.

Podczas, gdy AP EXPERT skierowany jest wyłącznie do klientów warsztatowych, w akcji VIP TO TRIP udział może wziąć każdy zaproszony partner, a osiągnięcie wyznaczonego progu zakupowego jest gwarancją uczestnictwa w wyjeździe. Niezwykle pozytywne opinie uczestników poprzednich edycji oraz ogromna ilość zgłoszeń w tegorocznych potwierdzają, jak wielką popularnością cieszą się obie akcje. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy krótkie filmy prezentujące jak uczestnicy wcześniejszych edycji bawili się na pełnych emocji finałach i wyjazdach. Co prawda, w tegorocznych programach nie można już wziąć udziału, niech jednak filmy posłużą jako zachęta, aby zgłosić swoje uczestnictwo w przyszłorocznych edycjach.

Wczoraj był ostatni dzień zbierania cennych punktów w obu promocjach, jednak na ogłoszenie ostatecznej listy zwycięzców trzeba będzie chwilę poczekać. Organizator nie bez powodu potrzyma wszystkich uczestników w niepewności jeszcze przez kilka kolejnych dni, jednak wszystko po to, aby mieć pewność, że punkty i obroty zostały dokładnie przeliczone i zweryfikowane. O zakwalifikowaniu się do Wielkiego Finału AP EXPERT 2016 lub o wygraniu wyjazdu na Gran Canarię w promocji VIP TO TRIP każdy z uczestników zostanie osobiście poinformowany przez przedstawiciela Auto Partner SA oraz otrzyma stosowne zaproszenie. 

Aby przystąpić do promocji AP EXPERT bądź VIP TO TRIP w przyszłym roku należy skontaktować się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.

Dowiedz się więcej

AP EXPERT 2016 – ostatnie dni eliminacji!
AP EXPERT 2016 – ostatnie dni eliminacji!

Trzecia edycja prestiżowej, długookresowej akcji promocyjnej AP EXPERT 2016 powoli zbliża się do końca. Za nami niemal sześć miesięcy eliminacji, czyli etapu zdobywania punktów za zakupy w sieci Auto Partner SA oraz rozwiązywanie testów wiedzy. Przed nami już ostatni tydzień walki o cenne punkty, po którym zostanie ostatecznie wyłoniona lista 125 najlepszych klientów. Jednak koniec […]

Grupa Auto Partner – dynamiczne wzrosty w pierwszej połowie roku
Grupa Auto Partner – dynamiczne wzrosty w pierwszej połowie roku

Spółka Auto Partner S.A. w pierwszej połowie roku odnotowała dwucyfrowe wzrosty: • Ponad 37 proc. wzrost sprzedaży • 134 proc. wzrost zysku netto • Ponad 98 proc. wzrost zysku operacyjnego  W pierwszej połowie 2016 r. przychody Grupy wyniosły 332 522 tys. zł, wobec 242 583 tys. zł w tym samym okresie w roku poprzednim i […]

AP Expert 2016 rozstrzygnięty
AP Expert 2016 rozstrzygnięty

125 uczestników rywalizowało przez 3 dni w Kielcach o miano Wybitnego Wśród Ekspertów w konkursie AP EXPERT 2016. Laureatem został Kamil Pocheć, który wykazał się dużą wiedzą teoretyczną, jak i najsprawniej poradził sobie z zadaniami praktycznymi. W nagrodę, poza prestiżowym tytułem, jego firma otrzymała także samochód osobowy Audi A4 Limousine. Półroczne eliminacje W tegorocznej edycji AP […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Podkarpacie, 1 września 2016, 9:37 0 0

hehe najlepsze w vip są szkolenia. lubię Was za nowoczesność i poczucie humoru. mlodzi, fajni ludzie tam pracuja.

Odpowiedz

turbinka, 3 września 2016, 9:57 0 0

Mają rozmach... Tak trzymać

Odpowiedz