Filmowa zapowiedź Gali Biesiadnej

, 31 sierpnia 2016, 14:09

Finał Gali Biesiadnej to moc atrakcji i potężna dawka rozrywki. Filmowa zapowiedź tego wydarzenia pokazuje, dlaczego warto wziąć w nim udział.

Konkurs Gala Biesiadna 2016 trwa do 9 września. Dokładnie miesiąc później, 7-9 października, odbędzie się jego wielki finał. Do udziału w nim zostanie zaproszonych 450 klientów Inter Cars, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w rywalizacji. Każdy będzie miał również możliwość dokupienia zaproszenia dla osoby towarzyszącej.

Dla laureatów konkursu przygotowano wiele atrakcji, w tym m.in. wieczór kabaretowy, koncerty disco, pokaz kulinarny, a także występy artystów i orkiestry.

Zobacz klip zapowiadający finałową Galę Biesiadną:

Dowiedz się więcej

Kamera może posłużyć za skaner w programie eSOWA
Kamera może posłużyć za skaner w programie eSOWA

Inter Cars przedstawia nową funkcjonalność programu eSOWA. Umożliwia ona użycie kamery internetowej jako skanera kodów Aztec i kodów kreskowych. Mozolne dodawanie pojazdu do kartoteki to zmora wielu warsztatów. Dlatego wciąż poszukują one rozwiązana, umożliwiającego szybsze odszukanie samochodu lub dodanie towaru do zlecenia. Problemem jest jednak to, że nie dysponują jednak skanerem kodów. Z pomocą przychodzi […]

Inter Cars prezentuje nowe Wiadomości IC
Inter Cars prezentuje nowe Wiadomości IC

W najbliższych dniach do klientów Inter Cars dotrze najnowsze wydanie magazynu Wiadomości IC. Jak zawsze, nie brakuje w nim porad technicznych, informacji produktowych i wieści z branży. Tematyka wrześniowego numeru Wiadomości IC nieuchronnie zwiastuje nadejście jesieni. W wydaniu wiele miejsca poświęcono bowiem tematom, związanym z tą porą roku, jak m.in. świece żarowe, układ hamulcowy, zawieszenie, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!