Magda Gessler na Gali Biesiadnej

, 14 sierpnia 2016, 15:06

Magda Gessler będzie gościem specjalnym finału konkursu Gala Biesiadna 2016, a jedną z atrakcji dla gości Inter Cars będzie panel kulinarny z jej udziałem.

Zwieńczeniem i główną nagrodą w konkursie Gala Biesiadna 2016 będzie udział w finałowym weekendzie galowym, który odbędzie się 7-9 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Dla laureatów konkursu Inter Cars przygotowano wiele atrakcji. Zobaczą oni największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Na scenie zaprezentują się: Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem, zespoły Boys, Weekend i After Party, orkiestra Zbigniewa Górnego, a także Katarzyna Jamróz, Gang Marcela, Rudi Schubert, Władysław Grzywna, Kwartet Rampa, Beata Rybotycka, Hanna Śleszyńska, Robert Rozmus i Wojciech Kaleta. To nie wszystko. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Magda Gessler, która poprowadzi panel kulinarny.

Magda Gessler to znana restauratorka, właścicielka i współtwórczyni wielu restauracji, wśród których wymienić można m.in. U Fukiera, Słodki… Słony, AleGloria, Polka, Zielnik i Schronisko Smaków. Na swoim koncie ma kilka książek kulinarnych (i nie tylko), np. „Kocham gotować”, „Smaczna Polska” czy „Autobiografia Apetyczna”. Polakom znana jest również jako prowadząca i główna gwiazda programów telewizyjnych. W polskiej edycji MasterChef ocenia utalentowanych amatorów gotowania. Z kolei w Kuchennych Rewolucjach pomaga ratować upadające restauracje. Układa dla nich nowe menu, aranżuje wnętrza, a także uczy właścicieli i szefów kuchni.

Magda Gessler jest również artystką. Ukończyła malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie. Zdobytą tam wiedzę i talent wykorzystuje w swoich restauracjach, dbając o każdy detal dań czy wystroju wnętrz. To wszystko stanowi kwintesencję jej działań jako – jak sama siebie określa – koneserki smaku. Właśnie tym smakiem i pasją do gotowania Magda Gessler dzielić się będzie z uczestnikami finałowych atrakcji konkursu Gala Biesiadna.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!