Atrakcyjne warunki finansowania nowych samochodów przy współpracy z Inter Cars

, 17 sierpnia 2016, 14:35

W ramach programu „Auto dla serwisu” warsztaty sieciowe współpracujące z Inter Cars mają możliwość pozyskania, na atrakcyjnych warunkach finansowych, nowych samochodów (na podstawie umów leasingu). Samochody mogą służyć do wykorzystania jako pojazdy zastępcze w ramach prowadzonej przez siebie działalności lub jako pojazdy do wynajmu dla swoich klientów.

Aktualna oferta obejmuje samochody Toyota Yaris, Auris, Corolla oraz Avensis, a także Skodę Rapid. Wszystko to ma na celu podnoszenie jakości usług w warsztatach współpracujących z Inter Cars, rozszerzanie zakresu usług, a w konsekwencji dalsze możliwości rozwoju biznesu dla partnerów Inter Cars.


Dodatkowo rozpoczęto wdrożenie systemu informatycznego, który ma stać się podstawą do dalszej i szerzej zakrojonej współpracy w zakresie wynajmu samochodów w ramach sieci warsztatów współpracujących z Inter Cars. Wprowadzany system będzie centralną platformą rezerwacyjną umożliwiającą realizowanie zleceń wynajmu pojazdów zarówno lokalnie, we własnym zakresie przez wybrane warsztaty, jak również na podstawie zleceń centralnych, kierowanych do warsztatów z poziomu centralnej infolinii. Docelowa współpraca z warsztatami w tym zakresie, oparta o centralny system rezerwacyjny dostępny przez przeglądarkę www, otwierać będzie nowe możliwości do obsługi dużych klientów typu firmy ubezpieczeniowe, firmy assistance, a docelowo również klientów indywidualnych. Umożliwi również realizację usług w efektywny i ujednolicony sposób. Wdrożenie aplikacji przewidziane jest do końca 2016 roku.

 

 Informację szczegółową co do oferty można otrzymać po zgłoszeniu się na adres autodlaserwisu@intercars.eu

Dowiedz się więcej

Inter Cars: Nowe filie i nowe lokalizacje
Inter Cars: Nowe filie i nowe lokalizacje

Inter Cars otworzył kolejne nowe filie, a kilku już istniejącym zmienił lokalizacje. Augustów 1 lipca została otwarta nowa filia Inter Cars w Augustowie. Znajduje się ona przy głównej trasie wylotowej na Ełk, w budynku, w którym mieści się m.in. sklep Mrówka. To oznacza dla klientów nie tylko dobrą lokalizację, do której łatwo trafić, ale również […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!