Inter Cars: Nowe filie i nowe lokalizacje

, 17 sierpnia 2016, 13:08

Inter Cars otworzył kolejne nowe filie, a kilku już istniejącym zmienił lokalizacje.

Augustów

1 lipca została otwarta nowa filia Inter Cars w Augustowie. Znajduje się ona przy głównej trasie wylotowej na Ełk, w budynku, w którym mieści się m.in. sklep Mrówka. To oznacza dla klientów nie tylko dobrą lokalizację, do której łatwo trafić, ale również bardzo duży parking.

Punkt dysponuje dwupoziomowym magazynem o powierzchni 800 m2, 50-metrową salą sprzedaży oraz 12-metrową częścią biurową. Pracuje w nim 12 osób. W celu usprawnienia obsługi klienta i dynamizacji działań korzystają one z terminali radiowych, jak również z call center.

W asortymencie filii są części do samochodów osobowych i ciężarowych, opony, akcesoria i wyposażenie warsztatu. Obecnie, 8 razy dziennie z punktu wyjeżdżają dostawy do klientów, zlokalizowanych na terenie Augustowa. W planach jednak jest uruchomienie jeszcze jednej trasy.

Dane kontaktowe

ul. Mazurska 21, 16-300 Augustów
czynne: pn. – pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 14.00
tel. 87 739 49 20

 

Rawa Mazowiecka dla osobówek i ciężarówek

Filia w Rawie Mazowieckiej rozpoczęła sprzedaż 7 lipca. Klienci znajdą w niej bogaty wybór produktów do aut osobowych i ciężarowych. To jednak nie wszystko, ponieważ w planach jest wprowadzenie do oferty opon, części do motocykli i wyposażenia warsztatu.

Na tych, którzy zdecydują się na zakupy na miejscu, czeka parking na ok. 10 miejsc. Poruszanie się po filii ułatwia oznakowana ścieżka sprzedaży. Ci, którzy nie mają czasu bądź możliwości, by wybrać się po części osobiście, mogą zamówić je z dowozem bezpośrednio do swojej siedziby. 3 razy dziennie z punktu przy ul. Tomaszowskiej 36 wyjeżdżają samochody w 3 różne trasy. Pewność, że każdy klient dodzwoni się i zostanie obsłużony gwarantuje call center, pod które podpięte są wszystkie filie Inter Cars Łódź.

Nowy oddział w Rawie Mazowieckiej składa się z magazynu o powierzchni 420 m2, 30-metrowej sali sprzedaży i 12-metrowej części biurowej. Pracuje w nim 12 osób.

Dane kontaktowe

ul. Tomaszowska 36, 96-200 Rawa Mazowiecka
czynne: pn. – pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 13.00
tel. 46 819 73 60

 

Biłgoraj

2 dni po Rawie Mazowieckiej na mapie pojawiła się kolejna nowa filia, zlokalizowana w Biłgoraju. Znajduje się ona przy trasie w stronę miejscowości Nisko.

Filia zatrudnia 10 pracowników. Punkt może pochwalić się trzypiętrowym magazynem o łącznej powierzchni 600 m2. Sala sprzedaży i część biurowa zajmują ok. 150 m2. Pomieszczenia są przejrzyście oznakowane, aby ułatwić klientom poruszanie się i robienie zakupów.

Przed budynkiem przygotowano parking na ok. 15 aut. W celu usprawnienia obsługi punkt korzysta również z terminali radiowych i call center.

W asortymencie filii są zarówno części do aut osobowych, jak i pojazdów ciężarowych. Towar codziennie jest dostarczany do klientów. Do tych z samego Biłgoraja wyjeżdża co 1,5 godzinny, a więc 6 razy dziennie. Ponadto, punkt realizuje jeszcze trasy zewnętrzne: dwie 3 razy dziennie i jedna 2 razy dziennie.

Dane kontaktowe

ul. Krzeszowska 68F, 23-400 Biłgoraj
czynne: pn. – pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 14.00
tel. 84 543 81 40

 

Stargard zmienił adres

Od 16 sierpnia pod nowym adresem działa filia w Stargardzie. Przeprowadziła się ona na ul. Usługową 6. Teraz znajduje się w odległości 300 m od poprzedniej lokalizacji, w sąsiedztwie rozwijającego się Stargardzkiego Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii.

Obecnie oddział dysponuje budynkiem, w którym znajduje się 1144-metrowy magazyn, 123-metrowa sala sprzedaży i 62-metrowa powierzchnia biurowa. Na klientów czeka przestronna sala szkoleniowa oraz bardzo duży (na ok. 48 miejsc) parking. W asortymencie punktu pozostają części do samochodów osobowych i ciężarówek.

Każdego dnia z filii wyjeżdżają samochody, dostarczające towar łącznie w 5 kierunkach. 3 trasy realizowane są 2 razy dziennie, a kolejne 2 – 3 razy dziennie.

 

Dane kontaktowe

ul. Usługowa 6, 73-100 Stargard
czynne: pn. – pt. 8.00 – 18.00, sob. 9.00  – 14.00
tel. 91 578 75 00

 

Dowiedz się więcej

Półmetek konkursu Master Mechanik
Półmetek konkursu Master Mechanik

Nowa formuła Programu Master Mechanik została przyjęta z zainteresowaniem przez mechaników i właścicieli warsztatów – w ciągu pierwszych trzech dni ponad 800 osób zalogowało się na platformie. Po pierwszych testach widać, że rywalizacja nie będzie łatwa. Cieszy to bardzo organizatorów, ponieważ oznacza to, że program spełnia swoje główne założenia, pokazując silne i słabe obszary wiedzy […]

Atrakcyjne warunki finansowania nowych samochodów przy współpracy z Inter Cars
Atrakcyjne warunki finansowania nowych samochodów przy współpracy z Inter Cars

W ramach programu „Auto dla serwisu” warsztaty sieciowe współpracujące z Inter Cars mają możliwość pozyskania, na atrakcyjnych warunkach finansowych, nowych samochodów (na podstawie umów leasingu). Samochody mogą służyć do wykorzystania jako pojazdy zastępcze w ramach prowadzonej przez siebie działalności lub jako pojazdy do wynajmu dla swoich klientów. Aktualna oferta obejmuje samochody Toyota Yaris, Auris, Corolla […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!