Półmetek konkursu Master Mechanik

, 10 sierpnia 2016, 14:06

Nowa formuła Programu Master Mechanik została przyjęta z zainteresowaniem przez mechaników i właścicieli warsztatów – w ciągu pierwszych trzech dni ponad 800 osób zalogowało się na platformie.

Po pierwszych testach widać, że rywalizacja nie będzie łatwa. Cieszy to bardzo organizatorów, ponieważ oznacza to, że program spełnia swoje główne założenia, pokazując silne i słabe obszary wiedzy technicznej mechaników biorących udział w Master Mechanik.

Zgodnie z oczekiwaniami, pojawiły się różnorodne opinie dotyczące pytań, polemiki, spostrzeżenia pokazujące, że poziom wiedzy mechaników jest bardzo wysoki. Dzięki tym różnicom tworzy się przestrzeń do rozmów, wymiany doświadczeń – program funkcjonuje i cieszy się dużym zainteresowaniem.

Co dalej w Master Mechaniku?

Przed uczestnikami kolejne stany wirtualnej podróży amerykańską drogą 66, kolejne testy i materiały, pokazujące fragment tego, czego mechanicy mogą się dowiedzieć na szkoleniach w Centrum Szkoleniowym Inter Cars. Wiadomo już, że wszyscy finaliści z obu kategorii (samochodów osobowych i samochodów ciężarowych) zostaną zaproszeni na bezpłatne szkolenie "Układy klimatyzacji samochodowych – budowa i diagnostyka", po którym otrzymają zaświadczenia zgodne z Rozporządzeniem Komisji WE nr 307/2008 z 2 kwietnia 2018 roku.

Pozostał jeszcze miesiąc rywalizacji on-line, w każdej chwili można się przyłączyć do Programu. Przypominamy, że w ramach Master Mechanik właściciel warsztatu uzyska diagnozę wiedzy i kompetencji swoich pracowników, a mechanicy mają możliwość poprawienia poziomu swojej wiedzy technicznej, co przełoży się na poprawę jakości usług i rozwój warsztatu. Rywalizacja on-line daje możliwość ubiegania się o udział w finale, który odbędzie się pomiędzy 27 a 30 września w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie dla 10 najlepszych mechaników z obu kategorii.

Komisja egzaminacyjna przygotowuje już zadania techniczne, usterki i awarie, które stanowić będą wyzwanie dla umiejętności mechaników, po to, aby wyłonić najlepszego mechanika w Polsce.

Na zwycięzców czekają nagrody pozwalające na przyspieszenie rozwoju warsztatu, zbudowanie przewagi konkurencyjnej, a na wszystkich uczestników solidna porcja wiedzy technicznej, materiały od współpracujących w ramach Master Mechanik czołowych producentów, zabawa i możliwość weryfikacji swojej wiedzy w praktyce.

Przypominamy, że aby dołączyć do programu Master Mechanik, należy zarejestrować warsztat i swoich mechaników na stronie www.mastermechanik.pl. Udział jest bezpłatny.

Dowiedz się więcej

Master Mechanic wystartował
Master Mechanic wystartował

Można już brać udział w programie Master Mechanik. Inter Cars zaprasza właścicieli warsztatów samochodowych i ich mechaników. Master Mechanik to program dobrze znany klientom Inter Cars. Skierowany jest on do właścicieli warsztatów samochodowych oraz zatrudnionych w nich mechaników. Ma na celu rozwój wiedzy pracowników, a w efekcie podnoszenie jakości usług świadczonych w serwisie. Tegoroczna edycja, […]

Inter Cars przedstawia zasady Master Mechanika
Inter Cars przedstawia zasady Master Mechanika

Wkrótce rusza kolejna edycja programu Inter Cars, Master Mechanik. Konkurs prowadzony będzie jednak w odmienionej formie i przyniesie uczestnikom więcej korzyści. Zyskują pracownicy… Master Mechanik to program skierowany do właścicieli warsztatów samochodowych i ich pracowników. Poprzez udział w konkursie mechanicy rozwiną swoją wiedzę techniczną i umiejętności. Odbywać się to będzie w formie grywalizacji, czyli innowacyjnego […]

Inter Cars: Nowe filie i nowe lokalizacje
Inter Cars: Nowe filie i nowe lokalizacje

Inter Cars otworzył kolejne nowe filie, a kilku już istniejącym zmienił lokalizacje. Augustów 1 lipca została otwarta nowa filia Inter Cars w Augustowie. Znajduje się ona przy głównej trasie wylotowej na Ełk, w budynku, w którym mieści się m.in. sklep Mrówka. To oznacza dla klientów nie tylko dobrą lokalizację, do której łatwo trafić, ale również […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!