Widowiskowa biesiada z gwiazdami

, 10 sierpnia 2016, 13:13

Orkiestra pod batutą Zbigniewa Górnego w towarzystwie znanych i lubianych artystów to kolejne gwiazdy, które wystąpią podczas Gali Biesiadnej – finału konkursu, organizowanego przez Inter Cars.

9 sierpnia zakończył się przedostatni okres rozliczeniowy konkursu Gala Biesiadna 2016. To oznacza, że uczestnikom najważniejszej w roku promocji Inter Cars pozostał już tylko miesiąc na zrealizowanie jak najlepszych wyników i zagwarantowanie sobie zdobycia nagród. Przypomnijmy, że najważniejszą z nich jest zaproszenie do udziału w finałowej Gali Biesiadnej, która odbędzie się 7-9 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Na gości Inter Cars czeka wówczas wiele atrakcji, w tym bogaty program artystyczny, gwarantujący rozrywkę na najwyższym poziomie.

Do grona gwiazd, które wystąpią dla laureatów konkursu, dołączyła właśnie orkiestra pod dyrekcją Zbigniewa Górnego oraz następujący artyści: Katarzyna Jamróz, Gang Marcela, Rudi Schubert, Władysław Grzywna, Kwartet Rampa, Beata Rybotycka, Hanna Śleszyńska, Robert Rozmus i Wojciech Kaleta. Zadbają oni o wspaniałe widowisko, podczas którego nie zabraknie znanych i lubianych piosenek biesiadnych.

O artystach
Katarzyna Jamróz
– aktorka i artystka estradowa. Przez wiele lat była gwiazdą krakowskiego kabaretu Loch Camelot. Współpracowała też z Piwnicą pod Baranami. Szerszej publiczności znana jest m.in. z występów podczas licznych spektakli teatralnych i muzycznych, recitali piosenki biesiadnej, francuskiej i żydowskiej.


Gang Marcela – grupa muzyczna, założona przez Marcela Trojana. Wykonuje muzykę country-pop. Zespół współpracował m.in. z Krzysztofem  Krawczykiem i Marylą Rodowicz. Nagrywał też własne utwory. Mimo upływu lat, Gang Marcela na nie traci na popularności, nadal często koncertując w kraju i za granicą.


Rudiego Schuberta polska publiczność zna i ceni nie tylko jako kompozytora, piosenkarza i autora tekstów, ale również jako satyryka, prezentera telewizyjnego i aktora. Wśród jego największych hitów wymienić można choćby „Córkę Rybaka” i „Monikę – dziewczynę ratownika”. W latach 70. współtworzył Okolicznościowo-Rozrywkowy Syndykat Wały Jagiellońskie oraz współpracował z kabaretem TEY. Pojawiał się w telewizji jako prowadzący programu „Śpiewające fortepiany” czy jako juror w „Jak oni śpiewają”. 


Władysław Grzywna – aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Publiczność mogła oglądać go na scenach Teatru Syrena, Północnego, Roma, Komedia, Teatru na Woli i Teatru Wielkiego. Znany jest również z ról dubbingowych.

 

Kwartet Rampa tworzą Joanna Pałucka, Anna Ścigalska, Stefan Każuro i Grzegorz Kucias. Zespół uprawia różne gatunki muzyczne od klasyki po ujazzowiony pop. Wszyscy jego członkowie mają za sobą też kilkunastoletni staż teatralny i znaczące udziały w wielu różnych przedstawieniach muzycznych i dramatycznych. Tym, co wyróżnia grupę jest umiejętność połączenia talentów wokalnych z dbałością o stronę wizualną każdej produkcji – z elementami choreografii, z kostiumem, rekwizytem, a także poczucie humoru.

Beata Rybotycka występowała na deskach Starego Teatru w Krakowie, Teatru Stu, Teatru Ludowego w Nowej Hucie, Teatru Muzycznego w Gdyni i Piwnicy pod Baranami. Na swoim koncie ma liczne role w filmach, serialach, spektaklach, benefisach i programach rozrywkowych.


Hanna Śleszyńska – uznana aktorka teatralna, filmowa i kabaretowa. Znana jest również ze swoich ról w produkcjach telewizyjnych. Ponadto, szeroka publiczność kojarzy ją z grupą „Tercet czyli Kwartet”, którą tworzy z Piotrem Gąsowskim, Robertem Rozmusem i Wojciechem Kaletą. Warto podkreślić, że dwaj ostatni również wystąpią podczas Gali Biesiadnej Inter Cars.


Robert Rozmus od lat współpracuje z Teatrem Muzycznym Roma i Teatrem Komedia. Z powodzeniem łączy aktorstwo i śpiew, z sukcesem występując z musicalach , m.in. „Chicago, „Kwiaty we włosach” czy „Miss Sajgon”. Polskim widzom jest znany również ze swoich występów w roli konferansjera, prezentera i showmana.


Wojciech Kaleta jest kompozytorem muzyki do sztuk teatralnych, widowisk telewizyjnych, a także piosenek dla dzieci i młodzieży. Na swoim koncie ma kierownictwo muzyczne w spektaklach teatrów: Powszechnego, Współczesnego, Nowego, Rampa i Ateneum. Jako pianista – akompaniator towarzyszył recitalom Mariana Opani, Artura Barcisia, Joanny Rawik i Joanny Szczepkowskiej.

Lubiani przez publiczność i doceniani przez krytyków artyści to gwarancja doskonałej zabawy laureatów konkursu Inter Cars. Podczas finałowego weekendu galowego dla gości spółki wystąpią ponadto zespoły Boys, Weekend, After Party, a także Paranienormalni i Kabaret pod Wyrwigroszem. 

Dowiedz się więcej

Testy integracyjne systemów ILS w Zakroczymiu
Testy integracyjne systemów ILS w Zakroczymiu

W Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu (ELDC) odbywają się kolejne testy zainstalowanych systemów automatyki i systemów informatycznych. Tym razem pod lupę ekspertów trafiły przenośniki rozwożące towar w różne obszary składowania magazynu, jak i przewożące skompletowany towar na sortery i w obszar wysyłki. W Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu od […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!