Lexus RX z systemem kontroli emisji Tenneco

, 3 sierpnia 2016, 13:41

Tenneco dostarcza zaawansowane technologie, tak zwane systemy „Hot End” i „Cold End” na oryginalne wyposażenie do modelu Lexus RX nowej generacji. W systemie kontroli emisji pojazdu wykorzystuje się wyprodukowane przez Tenneco katalizatory i innowacyjne tłumiki spawane laserowo, które pomagają zmniejszyć wagę i ułatwiają montaż.

Projekt i opracowanie produktu zostały zrealizowane przez dział Tenneco w Ameryce Północnej w ścisłej współpracy z działem technologicznym Tenneco w Japonii.

Produkty Tenneco z sektora Clean Air pomagają producentom samochodów w spełnianiu coraz surowszych globalnych przepisów w zakresie kontroli emisji dzięki technologiom obróbki spalin dla silników benzynowych i diesla obejmującym kolektory wydechowe, konwertery katalityczne, selektywną redukcję katalityczną, zaawansowane technologie mieszania, filtry cząstek stałych oraz pełne systemy wydechowe tzw "Hot End" i "Cold End".
 

Dowiedz się więcej

Tenneco prezentuje amortyzatory Monroe Oespectrum
Tenneco prezentuje amortyzatory Monroe Oespectrum

Tenneco zaprezentowało kompleksową ofertę amortyzatorów zamiennych w zaawansowanej technologii. Nowa seria amortyzatorów premium – Monroe OESpectrum – ma w ofercie wprowadzoną po raz pierwszy dla tej marki pięcioletnią gwarancję produktową oraz ograniczoną gwarancję działania. Amortyzatory Monroe OESpectrum wyposażone zostały w opatentowaną technologię zaworów odbicia R-TECH2 Rebound Valving Technology, która zapewnia reakcję na zmieniające się warunki […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!