High Mileage – nowa grupa produktów Ravenola

, 26 lipca 2016, 10:40

High Mileage to oleje silnikowe dla aut z dużym przebiegiem.

Produkty Ravenol z nowej grupy High Mileage zalecane są dla samochodów z dużym przebiegiem – 100 tys. km lub większym. Nadają się do stosowania w silnikach zarówno benzynowych jak i Diesla, z lub bez turbodoładowania oraz z wtryskiem bezpośrednim.

Produkty High Mileage zostały skomponowane na bazie nowej unikalnej formuły, specjalnie zaprojektowanej dla silników z większym przebiegiem. Grupa produktów Ravenol High Mileage posiada pakiety dodatków, które zapewniają wyjątkowe właściwości myjące i konserwujące najważniejsze komponenty silnika oraz dodatkowo zabezpieczające uszczelki. Właściwości te przyczyniają się do wydatnego wydłużenia życia silników, zwłaszcza w starszych autach z wysokim przebiegiem.

Produkty z serii Ravenol High Mileage mają także wysoką odporność na ścinanie. Zawarte w nich dodatki konserwujące pomagają zmniejszyć zużycie oleju oferując jednocześnie ochronę przeciwko tworzeniu się osadów i zużyciu mechanicznemu.

Gama High Mileage zawiera oleje pełno-, półsyntetyczne oraz mineralne.

Dowiedz się więcej

Nowy olej przekładniowy Ravenol z aprobatą Mercedes-Benz
Nowy olej przekładniowy Ravenol z aprobatą Mercedes-Benz

RAVENOL wprowadza nowy, w pełni syntetyczny, płyn do przekładni automatycznych RAVENOL ATF M 9-G Serie z aprobatą producencką MB 236.17. Automatyczna przekładnia NAG3 produkowana jest od września 2013 i stosowana od początku w samochodach Mercedes-Benz klasy E W212 E350 BlueTec z silnikiem OM 642.852 Mercedes-Benz klasy C / X218 z silnikami: OM642 LS, OM651, M278 […]

Ravenol Polska: Trwa akcja informacyjna
Ravenol Polska: Trwa akcja informacyjna

Do wybranych produktów ATF marki Ravenol dodawane są profesjonalne instrukcje serwisu olejowego automatycznej skrzyni biegów. Procedury są dołączane do każdego 4- 10- 20- 60- litrowego opakowania produktu Ravenol. Od 1 lipca do 30 września dodawane są poniższe procedury: RAVENOL ATF Dexron III H. Procedura wymiany oleju w automatycznej skrzyni  biegów 4EAT, Subaru Forester 2.0, 2005 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!