Szersza oferta termostatów firmy Gates

, 7 września 2005, 0:00

Firma Gates stale poszerza ofertę swoich produktów.
Najnowsze zmiany dotyczą oferty termostatów do samochodów osobowych.
Dodano kolejne 25 pozycji dzięki którym, pokrycie zastosowań europejskiego parku samochodowego wzrosło do 92%.
Termostaty firmy Gates doskonale przylegają do powierzchni i zapobiegają wyciekom. Czuły element termorozszerzalny umożliwia prawidłowe chłodzenie silnika, tak aby zagwarantować jego optymalne osiągi. Przyśpieszają również nagrzewanie silnika oraz utrzymują jego optymalną temperaturę, co wpływa na obniżenie zużycia paliwa, zmniejsza emisję spalin, gwarantując lepsze osiągi oraz dłuższą żywotność silnika.
 ]1[
Szeroka oferta Gates zawiera kilka rodzajów termostatów o konstrukcjach stosowanych przez producentów samochodów. Wszystkie termostaty dostarczane są z kompletem odpowiednich uszczelek i uszczelnień.
25 nowych pozycji znajduje zastosowanie głównie w samochodach marki: BMW, Volkswagen, Opel/Vauxhall, Mercedes-Benz i w autach japońskich. Cała oferta Gates obejmuje 318 termostatów, które zapewniają pokrycie 92% zastosowań europejskiego parku samochodowego. Obecnie jest to jedna z najszerszych tego typu ofert na rynku.
W skład oferty systemów układu chodzenia firmy Gates wchodzą przewody kształtowane i uniwersalne, łączniki, termostaty, korki chłodnic i obejmy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!