Stu mechaników powalczy o Opla

, 18 lipca 2016, 16:14

W połowie lipca zakończył się pierwszy etap konkursu Supermechanik AD. Do finału zakwalifikowało się stu uczestników, którzy najlepiej odpowiedzieli na 40 wylosowanych pytań z zakresu mechaniki, elektryki i eksploatacji pojazdów.

Na początku kwietnia firma AD Polska rozpoczęła konkurs Supermechanik AD. Uczestnicy, za pośrednictwem platformy internetowej mieli do rozwiązania test z wiedzy teoretycznej. Najlepszy z uczestników udzielił 34 prawidłowych odpowiedzi.

– „Do pierwszego etapu naszego konkursu zarejestrowało się blisko 2 tysiące osób, zaś do testów przystąpiło ponad tysiąc osób z całej Polski. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tak dużą frekwencją uczestników, a po weryfikacji odpowiedzi także ich wiedzą” – mówi Dawid Cieśla z firmy AD Polska.

Do rundy finałowej przystąpi stu uczestników. Najpierw każdy z nich będzie musiał rozwiązać test z bardziej złożonych niż dotychczas zagadnień, związanych z naprawą pojazdów. Jeszcze tego samego dnia dziesięć najlepszych osób stanie do rywalizacji w formule przypominającej teleturniej „Jeden z dziesięciu”.

W ten sposób wyłonione zostaną dwie osoby, przed którymi zostanie postawione praktyczne zadanie – zdiagnozowanie i usunięcie tej samej usterki w dwóch identycznych samochodach. Tytuł Supermechanika AD 2016 przypadnie temu, który szybciej upora się z problemem i uruchomi silnik.

Nagrodą główną w konkursie Supermechanik AD jest samochód osobowy Opel Astra. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma voucher o wartości 5 tysięcy złotych netto na zakupy w AD Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

poamietamFG, 25 lipca 2016, 15:21 0 0

"szalone" nagrody w porównaniu do IC czy AP

Odpowiedz