Gorąca oferta specjalna na geometrię z certyfikatem TDT

, 20 lipca 2016, 23:53

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, Coframa przygotowała specjalną ofertę na Geometrię marki Ravaglioli (model TD5080WS.TDT) z certyfikatem TDT.

Oferowane przez firmę Coframa urządzenie jest atrakcyjnie pozycjonowane cenowo w stosunku do produktów równoważnych dostępnych na rynkach europejskich. Akcja skierowana jest do dystrybutorów. Coframa zapewnia rabaty dla firm do dalszej odsprzedaży i dostępność urządzeń na swoim magazynie.

TD5080WS.TDT jest produktem europejskiego producenta – Ravaglioli. Urządzenie posiada 4 aktywne 8-sensorowe głowice pomiarowe, bezprzewodową komunikację w podczerwieni pomiędzy głowicami, komunikację Bluetooth z jednostką centralną, głowice z przyciskami do zdalnego zarządzania, ładowanie akumulatorów głowic po odwieszeniu na wózek, komputer PC, monitor LCD 19”, drukarkę. Wyposażenie standardowe stanowią również uchwyty czteropunktowe, blokada kierownicy, hamulca i obrotnice. Przejrzyste i intuicyjne oprogramowanie do obsługi w języku polskim zawiera aktualną bazę ponad 90 tys. pojazdów, z możliwością tworzenia własnych zapisów. Szybka kompensacja bicia obręczy przez przetoczenie pojazdu (obrót kół o kąt 30°) zapewnia równie wysoką dokładność pozostałych pomiarów jak kompensacja przeprowadzona w sposób standardowy. Animacje generowane przez oprogramowanie prowadzą operatora poprzez procesy pomiarowe na niemal każdym etapie zaawansowania.

Kartę katalogową z dokładnymi danymi technicznymi można pobrać tutaj.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny: +61 877 05 06 lub mailowy: biuro@coframa.pl

 

Artykuł sponsorowany Coframa
Autor: Lucjan Krakus, Dyrektor Handlowy Coframa

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!