Meyle wyróżnione przez Stahlgruber

, 13 lipca 2016, 15:52

Firma Meyle została wyróżniona przez swojego długoletniego klienta, firmę Stahlgruber, w ramach oceny dostawców jako „Dostawca High Performance Club“.

Stahlgruber jest niemieckim dystrybutorem części zamiennych, akcesoriów motoryzacyjnych i wyposażenia warsztatowego oraz wspólnikiem w ATR International AG, jednej z największych kooperatyw handlowych hurtowni części zamiennych do samochodów na niezależnym rynku części. Przy ocenie dostawców są brane pod uwagę takie czynniki, jak dystrybucja, logistyka (ciągłość dostaw), jakość, sposób zakupu, IT i świadczenia dodatkowe – przykładowo szkolenia i materiały marketingowe.

„Bardzo cieszymy się z wyróżnienia jako „Dostawca High Performance Club“ i jesteśmy z tego dumni“ – mówi André Sobottka, członek Zarządu odpowiedzialny za dystrybucję, marketing i komunikację. „Pokazuje ono, jak ważny jest bliski i pełen zaufania stosunek klient-dostawca, jakie oferujemy świadczenia dodatkowe, a także to, że stale pracujemy nad tym, aby naszym klientom zapewnić jak najlepszy serwis.“ To, że firma Stahlgruber ma zaufanie do tych działań, i że miała zawsze pozytywne doświadczenia z produktami Meyle i Meyle-HD, firma ta okazuje już od ponad sześciu lat w szczególnej ofercie dla swoich klientów: dodatkowo do czterech lat gwarancji producenta na części Meyle-HD firma Stahlgruber udziela jeszcze jeden dalszy rok gwarancji na wszystkie części Meyle-HD!
 

Wyłącznym dystrybutorem części Meyle i Meyle HD w Polsce jest Auto Partner S.A.

Dowiedz się więcej

MEYLE pokaże swoje nowości w Polsce tuż po targach Automechanika
MEYLE pokaże swoje nowości w Polsce tuż po targach Automechanika

MEYLE jest jednym ze sponsorów wydarzenia AP EXPERT, które odbędzie się na wyścigowym „Torze Kielce“ koło Miedzianej Góry. Producent zaprezentuje tam nowości, które swoją premierę będą miały kilka dni wcześniej – na targach Automechanika. Finał konkursu AP EXPERT, organizowanego przez dystrybutora części – firmę Auto Partner, ma wyłonić najlepszych mechaników w Polsce. 125 polskich mechaników […]

Z tym wszystko się kręci: zestawy pomp wody od MEYLE
Z tym wszystko się kręci: zestawy pomp wody od MEYLE

MEYLE rozszerza swój asortyment o zestawy pomp wody dla samochodów marek VW, Audi, Renault, Peugeot i Citroën. W kompletnych zestawach producenta z Hamburga są zawarte wszystkie części niezbędne do wymiany paska zębatego. Dla pomp wody zawartych w zestawach obowiązuje – w uzupełnieniu do odnośnego okresu gwarancji – gwarancja minimalnego przebiegu na 100.000 mil (160.934 kilometrów).  […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!