Ponad 200 referencji do typowo amerykańskich aut

, 13 lipca 2016, 14:48

Na drogach Europy Środkowej pojawia się coraz więcej samochodów typowo amerykańskich. Wzrasta więc zapotrzebowanie na części do nich. Dział Części do Samochodów Amerykańskich Inter Cars postanowił przyjrzeć się częściom do typowo amerykańskich wersji aut marki Ford i wprowadził ponad 200 referencji niezbędnych do obsługi tych pojazdów.

Pojawiły się elementy z takich grup towarowych, jak tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, wahacze, sworznie i tuleje wahaczy, drążki kierownicze, końcówki drążków, piasty, itp. Części te mogą być wykorzystywane m.in. w takich modelach, jak Ford Explorer, Expedition, Escape, F-150, a także odnowionym klasyku, jakim jest Ford Mustang. Oferta ta została już zauważona przez sprzedawców krajowych, a także np. na Litwie czy Słowacji. W najbliższym czasie planowane jest powiększenie asortymentu części do Forda o inne elementy układu hamulcowego – reperaturki i tłoczki do zacisków hamulcowych.

Ciągle wzrasta zapotrzebowanie na oleje i płyny firmy Mopar, oryginalnie stosowane w autach amerykańskich. Z tego asortymentu na uwagę zasługują nowe płyny do mostów tzw. dwukomorowych; napęd +4WD z dwoma prędkościami odbioru mocy, stosowane w nowych autach, np. Jeep Cherokee (KL), Chrysler 200 od 2015 r. Wymienić tu można:

  • 68227765AA – olej przekładniowy do tylnych mostów dwukomorowych (J2360) SAE 70W80 (0,946 l)
  • 68227766AA – płyn hydrauliczny do tylnych mostów dwukomorowych (0,946 l)
     

Pod wszystkie wprowadzane do oferty Inter Cars produkty podpięte są oryginalne numery dla łatwego i bezbłędnego wyboru części przez mechaników, sprzedawców lub sieci warsztatowe.

Dział Części do Samochodów Amerykańskich spółki rozwija także temat niszowych aut amerykańskich, np. Honda Odyssey, Toyota Tacoma, Mazda Tribute. Inter Cars prowadzi inwentaryzację posiadanych już zasobów magazynowych i kataloguje je w IC Katalogu Online. Asortyment jest systematyczne uzupełniany.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!