Pora sprawdzić wyniki Gali Biesiadnej 2016

, 11 lipca 2016, 9:47

Zakończył się kolejny okres rozliczeniowy konkursu Gala Biesiadna 2016. Uczestnicy promocji, organizowanej przez Inter Cars, mogą sprawdzić swoje wyniki za pośrednictwem strony internetowej akcji.

Czwarty okres rozliczeniowy konkursu Gala Biesiadna 2016, prowadzonego przez Inter Cars, dobiegł końca 9 lipca. To oznacza, że na stronie www.myintercars.com można już sprawdzić aktualne wyniki. Znajdują się one w zakładce „Moje wyniki”, dostępnej dla każdego uczestnika po zalogowaniu się. Publikowane są tam informacje na temat minimalnego progu zakupowego w produktach serwisowych (zarówno wartości całkowitej, jak i w rozbiciu na miesięczne cykle), a także tego, w jakim stopniu udało się go zrealizować. W tym miejscu osoby, biorące udział w konkursie, mogą również sprawdzić, które miejsce zajęły w danej kategorii asortymentowej i ile punktów w związku z tym otrzymają. 

Obecnie, do 9 sierpnia, trwa przedostatni okres rozliczeniowy rywalizacji. To oznacza, że wkroczyła ona już w decydującą fazę. By zapewnić sobie wysokie miejsce w klasyfikacji końcowej i zdobycie nagrody, m.in. w postaci udziału w finałowej gali w Hotelu Gołębiewski, warto więc zwiększyć zaangażowanie.

Okres między 10 lipca a 9 sierpnia to także czas brany pod uwagę w ramach Loterii Mistrzów Warsztatu. Wszyscy klienci Inter Cars, którzy w tym terminie przeznaczą na zakupy towarów z oferty promocyjnej co najmniej 10 000 zł, wezmą udział w pierwszym jej losowaniu. Zaplanowano je na 22 sierpnia. Do wygrania jest doładowanie multikarty IC Premia Cash o wartości 10 000 zł.

Dowiedz się więcej

Gala Biesiadna na półmetku
Gala Biesiadna na półmetku

Przed klientami Inter Cars jeszcze ponad dwa miesiące konkursu Gala Biesiadna. To dobry moment, żeby zebrać swoje siły i „przepuścić atak” na wyższe miejsce w rankingu. Do wygranej w konkursie Inter Cars, Gala Biesiadna 2016, przybliża kupowanie produktów marek, będących partnerami promocji. Gala Biesiadna 2016 to konkurs organizowany przez Inter Cars we współpracy z markami […]

Koniec roku szkolnego to czas na podsumowanie „Młodych Kadr”
Koniec roku szkolnego to czas na podsumowanie „Młodych Kadr”

Inter Cars podsumował kolejny rok szkolny działania projektu „Młode Kadry”. Podczas konferencji z udziałem przedstawicieli szkół rozmawiano o dotychczasowych osiągnięciach i planach na przyszłość. Konferencja dla przedstawicieli placówek dydaktycznych, biorących udział w projekcie „Młode Kadry”, prowadzonym przez Inter Cars, odbyła się w dniach 11-12 lipca. W poniedziałek uczestnicy programu zostali zaproszeni do Centrum Szkoleniowego Inter […]

Filmowa relacja z Gali Inter Cars
Filmowa relacja z Gali Inter Cars

Na początku października odbył się wielki finał konkursu Gala Biesiadna – najważniejszej promocji, organizowanej przez Inter Cars w tym roku. Goście dopisali i w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu pojawiły się tłumy klientów spółki, gotowych spędzić wspólnie weekend pełen emocji i atrakcji. Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z Gali Biesiadnej:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!