Są już nowe Wiadomości IC

, 6 lipca 2016, 10:32

Inter Cars wydał najnowszy numer Wiadomości IC. Tematem przewodnim publikacji są nowoczesne rozwiązania dla warsztatów.

Inter Cars oferuje właścicielom serwisów rozwiązania biznesowe, które są pomocne w rozwinięciu przedsiębiorstwa. Najciekawsze opisano w lipcowym wydaniu Wiadomości IC. W numerze znajdziemy artykuły poświęcone m.in. IC Katalogowi Online, a także programom eSOWA, CBR BIO oraz Master Mechanik.

Nie brakuje również Gali Biesiadnej 2016, sztandarowego konkursu spółki. Rywalizacja wkroczyła już w decydującą fazę, dlatego warto zapoznać się zarówno z informacjami, dotyczącymi zdobywania punktów i rozliczania promocji, jak i czekających na laureatów nagród.

Jak w każdym numerze, tak i w tym wydaniu czytelnicy znajdą wieści na temat promocji, nowości w ofercie Inter Cars oraz porady i teksty techniczne. Sporo miejsca zajmują lubiane artykuły sportowe, w tym relacje z kolejnych rund Castrol Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Motointegrator ClassicAuto Cup oraz rajdów 4×4.

Najnowsze wydanie Wiadomości IC wkrótce trafi do klientów spółki w całej Polsce. Można zapoznać się z nim również w wersji elektronicznej:

 

 

Dowiedz się więcej

Nowe Wiadomości Inter Cars
Nowe Wiadomości Inter Cars

Inter Cars wydał już marcowy numer Wiadomości. Jest on poświęcony najważniejszym informacjom z branży motoryzacyjnej. W publikacji znalazły się aktualne wieści dotyczące runku warsztatowego, porady dla mechaników i prowadzących serwisy samochodowe, a także nowości z oferty spółki. W wydaniu nie zabrakło również obszernego materiału, poświęconego najważniejszej promocji Inter Cars, czyli Gali Mistrzów Warsztatu. Zainteresowani znajdą […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!