Zestawy do wymiany oleju – nowy katalog

, 5 lipca 2016, 12:51

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG przerobiła i rozszerzyła swój katalog dla zestawów do wymiany oleju w skrzyniach biegów. Odzwierciedla on pełen program składający się już z 45 zestawów do wymiany oleju do ponad 4 000 powiązanych zastosowań w pojazdach.

Pracownicy warsztatu znajdą tu – obok zestawów – także wszystkie pojedyncze komponenty niezbędne do prac serwisowych wraz z ich numerami artykułów. Katalog, który jest dostępny w języku angielskim, podzielony jest według linii.

Do informacji można dotrzeć zarówno przez wydrukowaną (numer MEYLE: CAT 999 0045) lub wersję online jak i również przez mikrostronę z funkcją katalogową: tutaj użytkownik znajdzie odpowiedni zestaw do wymiany oleju szukając albo według modelu pojazdu albo typu skrzyni biegów. Mikrostrona jest dostępna w ośmiu różnych językach.

Nowy zestaw do wymiany oleju MEYLE do automatycznej skrzyni biegów Mercedesa 7-G Tronic Plus Automatik

Od zaraz ze względu na duży popyt na rynku, MEYLE oferuje zestaw do wymiany oleju do 7-biegowej automatycznej skrzyni biegów Mercedesa 7-G Tronic Plus. Zawiera on specjalny filtr hydrauliczny, który odpowiada przewidzianemu przez Mercedesa specjalnemu kodowi A89 (redukcja tarcia). Wielowarstwowa konstrukcja, dopasowana do szczególnych i aktualnych zastosowań w pojazdach, zapewnia optymalną zdolność filtrowania: cztery różne media filtrujące czuwają nad tym, aby wyłapane zostały powstające w skrzyni biegów nawet najdrobniejsze cząsteczki.

Nowy zestaw do wymiany oleju o numerze MEYLE 014 135 0402 jest w tej chwili jedynym na rynku, który zawiera ten specjalny filtr i zapewnia użytkownikowi najwyższe bezpieczeństwo działania.

Dowiedz się więcej

Nowe wideo MEYLE o łożyskach silnika
Nowe wideo MEYLE o łożyskach silnika

Uszkodzone łożyska silnika stanowią nie tylko zagrożenie dla bezpieczeństwa, ale w szczególności wpływają także na komfort jazdy. Po czym można rozpoznać uszkodzone łożysko silnika i jakie może to powodować dodatkowe uszkodzenia, wyjaśniają „Mechanicy MEYLE“ w swoim najnowszym wideo na kanale „MEYLE TV“. Producent z Hamburga radzi, aby to koniecznie naprawić. Łożyska silnika mogą się przedwcześnie […]

Nowe zestawy wahacza do samochodów MINI i BMW
Nowe zestawy wahacza do samochodów MINI i BMW

Gdy zużywają się komponenty zawieszenia, to często uszkodzone zostają także sąsiadujace części. Dlatego też firma Wulf Gaertner Autoparts poszerza swoją ofertę o zestawy wahacza poprzecznego MEYLE-HD do zastosowań w samochodach BMW i MINI. Te zestawy wahacza poprzecznego dostępne są jak na razie wyłącznie od MEYLE i zawierają wszystkie konieczne do naprawy części i niezbędne akcesoria. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!