Nowe części do układów klimatyzacji i chłodzenia silnika

, 29 czerwca 2016, 14:51

DENSO rozszerzyło ofertę części do układów klimatyzacji i chłodzenia silnika o 217 nowych numerów katalogowych.

Wśród nowych części znajduje się 79 dmuchaw kabiny, 45 skraplaczy, 1 rdzeń nagrzewnicy, 2 intercoolery, 87 chłodnic oraz 3 wentylatory chłodnic. Rozszerzenie programu zapewnia ponad 5800 nowych zastosowań odpowiadających 369 numerom części OE. Począwszy od czerwca 2016 roku nowe części można znaleźć w e-katalogu DENSO oraz w TecDoc. Wszystkie nowo wprowadzone części są już dostępne w magazynie DENSO.

Nowe części DENSO mają zastosowanie m.in. w pojazdach marek BMW, Citroen, Chevrolet, Dacia, Fiat, Ford,  Honda, Hyundai, KIA, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Reanult, Saab, Subaru, Suzuki, Toyota i VW. Szczegółową listę nowych zastosowań można znaleźć w załączonym biuletynie.

Pobierz biuletyn DENSO.

Więcej informacji o częściach do układów klimatyzacji i chłodzenia silnika można znaleźć na stronie www.denso-am.pl w dziale Klimatyzacja i termika.

Dowiedz się więcej

25 nowych kompresorów w ofercie producenta
25 nowych kompresorów w ofercie producenta

O 25 nowych sprężarek poszerzyła się oferta części do układów klimatyzacji firmy DENSO. Nowe numery katalogowe kompresorów mają szerokie zastosowanie, m.in. w pojazdach marek Audi, Lexus, Mercedes, Subaru, Toyota i VW. Z 40% udziałem w rynku DENSO jest wiodącym producentem sprężarek klimatyzacji na świecie. W ramach programu kompresorów dla rynku wtórnego DENSO oferuje obecnie sprężarki […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!