Pierwsze testy w Centrum w Zakroczymiu

, 29 czerwca 2016, 12:29

Coraz bliżej do uruchomienia Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu. Obecnie testowane są systemy informatyczne, sterujące procesem przyjęcia dostaw w magazynie.

Testy procesu przyjęcia towarów w magazynie w Zakroczymiu rozpoczęły się pod koniec czerwca. Brali w nich udział przedstawiciele firm: Beumer (dostawca taśmociągu oraz systemów pośrednich), Asseco (dostawca WMS – system zarządzania magazynem) oraz wdrożeniowcy Inter Cars oraz ILS pod przewodnictwem Kamila Gozdka.

Był to pierwszy, testowany w Zakroczymiu proces, polegający na przyjmowaniu dostaw od dostawców oraz zwrotów z filii. Dodatkowo testowane było rozkładanie towaru w regałach. Testy kolejnych procesów będą trwały aż do połowy lipca.

Warto przypomnieć, że w połowie kwietnia w Zakroczymiu odbyły się testy mechaniczne sorterów. Brali w nich udział przedstawiciele dostawcy, firmy Beumer. Na potrzeby testów przygotowano towary różnej wielkości oraz o różnej wadze. Były one kładzione manualnie na sorter przez pracownika magazynu. Zanim towar trafi na taśmę, został zeskanowany. Następnie towar przesuwał  się z prędkością 1,5 m na sekundę, aby trafić do odpowiedniej destynacji.

Europejskie Centrum Logistyki i Rozwoju ILS ma zostać uruchomione na początku 2017 roku. Obecnie zaawansowanie wszystkich robót budowlanych można ocenić na 90-95%. W marcu minął rok od rozpoczęcia budowy.

Dowiedz się więcej

Gala Biesiadna na półmetku
Gala Biesiadna na półmetku

Przed klientami Inter Cars jeszcze ponad dwa miesiące konkursu Gala Biesiadna. To dobry moment, żeby zebrać swoje siły i „przepuścić atak” na wyższe miejsce w rankingu. Do wygranej w konkursie Inter Cars, Gala Biesiadna 2016, przybliża kupowanie produktów marek, będących partnerami promocji. Gala Biesiadna 2016 to konkurs organizowany przez Inter Cars we współpracy z markami […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!