Wybraliście najpiękniejsze hostessy targów ProfiAuto Show 2016

, 21 czerwca 2016, 11:22

Czy ktoś jest w stanie wyobrazić sobie targi motoryzacyjne bez pięknych hostess prezentujących ofertę wystawców? My nie. Co więcej, sądząc po liczbie głosów oddanych w naszym małym plebiscycie, podejrzewamy że przedstawiciele branży podzielają tę opinię. Oto pięć najwyżej ocenionych przez Was pań.

Najwięcej głosów w naszej ankiecie zgromadziła hostessa Tedgum, nieznacznie wyprzedzając konkurentki z firm CX, Elring, Total i febi. Gratulujemy!

1. Tedgum

2. CX

3. Elring

4. Total

5. febi

Dowiedz się więcej

Najpiękniejsze hostessy targów ProfiAuto Show 2016
Najpiękniejsze hostessy targów ProfiAuto Show 2016

Stoiska wystawców targów ProfiAuto Show przykuwały uwagę nie tylko za sprawą nowości produktowych. Jak zwykle w takich sytuacjach, prym wiodły piękne panie, promujące ofertę firm z branży. Która z nich zasługuje na miano najpiękniejszej? Sami oceńcie. Niestety nie jesteśmy w stanie zaprezentować wszystkich pań, które promowały stoiska wystawców. Wstępnej selekcji zdjęć dokonaliśmy w redakcji. Kolejność […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

abcdef4, 2 lipca 2016, 6:39 0 0

wszystkie brzydkie jak noc

Odpowiedz