Urządzenie FSA 450 Boscha

, 31 sierpnia 2005, 0:00

W nowoczesnych pojazdach stale rośnie udział komponentów elektrycznych i elektronicznych, a usuwanie tego typu usterek staje się powoli codziennością warsztatów samochodowych. W szybkiej i trafnej diagnozie może pomóc nowy tester FSA 450 firmy Bosch. Jest to lekkie, przenośne, kompaktowe urządzenie wyposażone w akumulatory i ekran dotykowy.
Zastosowany w nowym FSA 450 4-kanałowy oscyloskop i cyfrowy multimetr z możliwością graficznej prezentacji wyników pozwala na obszerne badania urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Zintegrowane są też funkcje badania silnika oraz analiza układu zapłonowego. Wyniki pomiarów przedstawiane są na kolorowym, ośmiocalowym ekranie. Wszystkie wartości pomiarowe i oscylogramy można zapamiętać i ponownie z nich skorzystać.
 ]1L[
Zasilanie tego ważącego zaledwie 1,4 kg testera odbywa się poprzez wbudowane akumulatory lub zasilacz czy adaptery do instalacji 12-woltowej (gniazdo zapalniczki, akumulator). Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą 11 przycisków funkcyjnych oraz ekranu dotykowego. Wyposażenie dodatkowe do testera FSA 450 obejmuje komplet czujników, takich jak czujniki ciśnienia i podciśnienia, cęgi prądowe oraz czujnik temperatury na podczerwień. Nowy tester FSA 450 umożliwia przeprowadzania testów w czasie jazdy. Urządzenie jest również optymalnie dostosowane do pracy w warsztacie.
Dotykowy ekran, ergonomiczny design, mała waga, obudowa ochronna i ekran odporny na zabrudzenia to cechy, które sprawiają, że FSA 450 jest nowoczesnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem diagnostycznym dla każdego warsztatu.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!