Oto najlepsze serwisy oponiarskie w Polsce

, 1 czerwca 2016, 8:15

Producent opon – Continental – już po raz ósmy przygotował ranking najlepszych w Polsce serwisów oponiarskich, należących do sieci Conti360° Fleet Services. Firmy zostały wyróżnione za wysoki standard usług, profesjonalizm i obsługę klienta.

Ranking typujący najlepsze serwisy oponiarskie sieci Conti360° Fleet Services jest przygotowywany przez Continental od 8 lat. Na podstawie corocznego audytu przeprowadzonego wśród klientów flotowych należących do programu oraz w oparciu o wyniki oceny współpracy warsztatów z klientami, eksperci Continental wyłaniają najlepsze serwisy oponiarskie w regionach handlowych firmy w Polsce.

W tegorocznym rankingu Continental wyłonił 5 najlepszych serwisów z każdego regionu operacyjnego* w Polsce. Tytuł Serwis Roku 2015 Sieci Conti360° otrzymały firmy:

  • MAREK I MAREK – region południowo-zachodni
  • SERWIS OPON I MECHANIKA BestDrive GUMLOP – region południowo-wschodni
  • BestDrive AUTO EXPERT – region północno-zachodni
  • Gas Truck – region centralny
  • RYSZARD KORZONEK – region południowo-wschodni

 

Continental uhonorował także partnerów serwisowych aktywnie wspierają rozwój sieci Conti360° Fleet Services, a również w istotny sposób przyczyniają się do podnoszenia jakości obsługi, wyróżniają się inicjatywą w zakresie rozwiązywania niestandardowych problemów klientów oraz wykazują się sumiennością, lojalnością, przestrzeganiem zasad kultury i profesjonalizmem w relacjach z klientami. Wyróżnienia Fair Play otrzymali:

  • WALMAR-DRAŻBA – region północno-wschodni
  • Citronex – region południowo-zachodni
  • BOMA – region południowo-wschodni

 

W rankingu wyróżniono także najlepsze serwisy, które w ubiegłym roku przystąpiły do sieci Conti360° Fleet Services. Nagrodę za Debiut Roku przyznano:

  • DBK Sp. z o.o., oddział w Szczecinie – region północno-zachodni
  • BRACIA-GUM SŁAWOMIR KOSIOREK – region centralny

 

*Podział na pięć regionów zostały ustalony na podstawie podziału sprzedażowego obszarów, w których operują regionalni menedżerowie sprzedaży Continental.

Dowiedz się więcej

Innowacyjne produkty Continental nagrodzone przez CLEPA
Innowacyjne produkty Continental nagrodzone przez CLEPA

Zintegrowany układ hamulcowy (IBS) MK C1, Road Database, rozwiązanie dostarczające automatycznie gromadzone dane drogowe i pojazd „Holistic Connectivity” to zaawansowane technologicznie i innowacyjne rozwiązania Continental, które zostały wyróżnione tytułem Innovation Award przez Europejskie Stowarzyszenie Producentów Części Motoryzacyjnych (CLEPA). W organizowanym rokrocznie rankingu CELPA, zrzeszająca ponad setkę najbardziej znanych i cenionych dostawców części samochodowych oraz liczne stowarzyszenia […]

ContiSportContact 5 polecana na lato
ContiSportContact 5 polecana na lato

ContiSportContact 5 po raz kolejny jest jedną z najbardziej polecanych opon na lato. W tym roku opona ContiSportContact 5 została doceniona już czterokrotnie. ADAC, ÖAMTC, TCS to jedne z najważniejszych europejskich instytucji oceniających jakość ogumienia. W tym roku podczas przeprowadzonych wspólnie testów opon letnich, wykorzystały cztery tory testowe znajdujące się we Włoszech i Niemczech. Organizacje […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!