Kupując produkty partnerów Gali Biesiadnej 2016 zwiększasz swoje szanse na wygraną

, 24 maja 2016, 11:01

Do wygranej w konkursie Inter Cars, Gala Biesiadna 2016, przybliża kupowanie produktów marek, będących partnerami promocji.

Gala Biesiadna 2016 to konkurs organizowany przez Inter Cars we współpracy z markami wiodącymi na rynku motoryzacyjnym. Partnerzy strategiczni to firmy: Bosch, Castrol, TRW oraz ZF (Sachs i Lemfӧrder). Wśród partnerów promocji są natomiast: ATE, Comma, Contitech, Febi Bilstein, Filtron, Federal Mogul (Beru, Beral, Goetze, Moog, Jurid, Ferodo, Glyco), Schaeffler Group (Luk, Ina, Fag, Ruville) i Valeo.

.
Ważną informacją dla klientów Inter Cars – uczestników konkursu jest fakt, że kupowanie towarów tych marek zbliża do zwycięstwa. Wówczas na konto uczestników wpadają bowiem dodatkowe wartości doliczane do miesięcznych zakupów klienta, tzw. Extra złotówki.


W tym przypadku rozliczania Extra złotówek partnerzy konkursu dzielą się na 3 grupy. W grupie 35% są partnerzy strategiczni, tj.: Bosch, Castrol, TRW oraz ZF (Sachs i Lemfӧrder). Jeśli klient kupi towar którejś z tych firm, wartość jego zakupów zostanie zwiększona o 35%. Wydając np. 10.000 zł, otrzyma więc dodatkowo 3.500 zł.


W grupie 30% sklasyfikowani są: ATE, Comma, Contitech, Filtron, Federal Mogul (Beru, Beral, Goetze, Moog, Jurid, Ferodo i Glyco) oraz Schaeffler Group (Luk, Ina, Fag, Ruville). Zakup ich produktów na kwotę (przykładowo) 10.000 zł to gwarancja doliczenia Extra złotówek o wartości 3.000 zł.


W grupie 20% są natomiast Febi Bilstein i Valeo. Wydając na ich towary 10.000 zł, klient zyskuje premię w wysokości 2.000 zł.


Extra złotówki zwiększają szanse na zajęcie wyższego miejsca w rankingu miesięcznym, a co za tym idzie, w punktacji generalnej. Każda przybliża więc do zdobycia nagród. Główną nagrodą w konkursie jest udział w finałowej gali, która odbędzie się 7-9 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Wśród zaplanowanych atrakcji są wieczór kabaretowy z udziałem Paranienormalnych i Kabaretu pod Wyrwigroszem oraz koncert muzyki disco, podczas którego wystąpią zespoły Boys, Weekend i After Party. Na tych, którzy osiągną najlepsze wyniki w poszczególnych rankingach, czekają również nagrody pieniężne w postaci doładowania multikarty IC Premia Cash. Zwycięzcy otrzymają po 10.000 zł, natomiast uczestnicy, którzy zajmą miejsca 2-5, dostaną odpowiednio po 8.000 zł, 6.000 zł, 4.000 zł i 2.000 zł. Poza tym, wszyscy laureaci, biorący udział w gali, będą mieli szansę wygrać jedną z nagród specjalnych o wartości 1×50.000 zł i 2×25.000 zł. 

Dowiedz się więcej

Pełen asortyment produktów EuropeGAS w Inter Cars
Pełen asortyment produktów EuropeGAS w Inter Cars

EuropeGAS zajmuje się projektowaniem i produkcją instalacji LPG oraz CNG. Marka obecna jest w 60 krajach całego świata. Oferta obejmuje zarówno pełne kity przednie, jak i elektroniczne sterowniki wtrysku gazu, reduktory, wtryskiwacze, filtry, mapsensory i wszelkie inne elementy niezbędne do instalacji. EG Basico, EG Avance I EG Superior Trzy linie sterowników EuropeGAS cechuje szczególna łatwość […]

Pora wykorzystać „Młode Kadry”
Pora wykorzystać „Młode Kadry”

Stworzony przez Inter Cars program „Młode Kadry” to wsparcie nie tylko dla uczniów i szkół, ale również dla warsztatów. Ucząca się na najnowocześniejszym sprzęcie kadra musi bowiem gdzieś wykorzystać swoje umiejętności. „Młode Kadry” to projekt Inter Cars SA, w ramach którego spółka współpracuje ze szkołami w całej Polsce, wyposażając je w nowoczesny sprzęt do naprawy […]

Półosie i przeguby napędowe nie mają łatwego życia
Półosie i przeguby napędowe nie mają łatwego życia

Półosie i przeguby są bardzo ważnymi elementami układu napędowego we współczesnych samochodach. Nie mają jednak łatwego życia podczas eksploatacji, ponieważ pracują narażone na ciągłe siły skręcające w nieprzyjaznych warunkach pod podwoziem. Półosie i przeguby muszą zapewnić przekazanie momentu obrotowego wygenerowanego z silnika, zestopniowanego przez skrzynię biegów na koła pojazdu. W związku z duchem czasu oraz […]

Wyczyść części systemowo
Wyczyść części systemowo

Łatwo i profesjonalnie – tak części zabrudzone olejami i smarami chciałyby czyścić wszystkie warsztaty. Jak to zrobić radzi Inter Cars. Kompleksowe i przyjazne dla środowiska rozwiązania do przemysłowego czyszczenia części oferuje niemiecka firma IBS Scherer GmbH. Zasada działania jest prosta. Poprzez naciśnięcie przełącznika nożnego uruchomiony zostaje proces czyszczący. Przy pomocy pędzla, z którego wycieka płyn, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!