Przejażdżka klasykiem do wygrania w konkursie Total

, 19 maja 2016, 12:35

„Silniki maja duszę” to tytuł nowego konkursu firmy Total. Nagrodą główną jest voucher na przejażdżkę jednym z samochodów Muzeum Motoryzacji i Techniki Patryka Mikiciuka.

Konkurs wystartował 12 maja na stronie teamtotalpro.pl. Potrwa do 9 czerwca. Zadaniem dla uczestników jest obejrzenie filmu udostępnionego na konkursowym landing page’u, wybór jednego z silników przedstawionych w filmie, a następnie udzielenie odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego ten silnik idealnie do Ciebie pasuje?”.

Dziesięć osób, których komentarze komisja uzna za najbardziej pomysłowe i oryginalne, otrzyma nagrody. Pierwsza ze zwycięskich prac wygra nagrodę główną, pozostałym laureatom zostaną przekazane nagrody pocieszenia.

Nagrodą pierwszego stopnia jest voucher na przejażdżkę old timerem, czyli przejażdżka wybranym w konkursie samochodem (do wyboru z oferty Muzeum Motoryzacji i Techniki Patryka Mikiciuka). Nagrodami pocieszenia są 4 urządzenia wielofunkcyjne GoClever o wartości 369 zł oraz 5 specjalnie dobranych produktów z gamy TOTAL Quartz.

GoClever to rozwiązanie dla kierowców, które łączy w sobie 4 funkcje: nawigacji GPS, wideorejestratora samochodowego, antyradaru i urządzenia mobilnego z Androidem. Umożliwia kierowcom rejestrowanie zdarzeń drogowych, pomaga wybrać najlepszą trasę, przypomina o ograniczeniach i radarach na drodze, a także działa jako smartfon.

Skład olejów z gamy TOTAL Quartz zoptymalizowany jest pod kątem najnowocześniejszych silników, według specyfikacji producentów samochodowych – wśród produktów linii Quartz znajdują się oleje spełniające normy – między innymi Mercedes-Benz, BMW i Volkswagen.

Wyniki zostaną ogłoszone 27 czerwca.  Regulamin konkursu dostępny jest na stronie teamtotalpro.pl.

Dowiedz się więcej

Globalne partnerstwo Aston Martin i TOTAL
Globalne partnerstwo Aston Martin i TOTAL

Międzynarodowy koncern energetyczny TOTAL został partnerem producenta luksusowych samochodów sportowych Aston Martin oraz jego zespołu wyścigowego Aston Martin Racing. Firmy podpisały umowę o globalnym partnerstwie. TOTAL zostanie partnerem energetycznym Aston Martin w 2016 i 2017 roku. Do jego zadań będzie należało dostarczenie produktów TOTAL tej luksusowej brytyjskiej marce oraz jej zespołowi wyścigowemu – Aston Martin […]

Czy warto stosować olej o niższej lepkości na zimę?
Czy warto stosować olej o niższej lepkości na zimę?

Mit czy uzasadniona techniczne konieczność? Według ekspertów koncernu Total, wymiana oleju przed zimą na taki o niższej lepkości jest całkowicie uzasadniona. Olej pod wpływem niskich temperatur „gęstnieje” przez co obniża się jego płynność, wzrasta opór wewnętrzny oraz spada pompowalność. Stowarzyszenie Inżynierów Samochodowych (SAE) określiło normy lepkości oleju, widoczne na każdym opakowaniu oleju silnikowego. Norma SAE […]

Targi ProfiAuto Show 2016: Total
Targi ProfiAuto Show 2016: Total

Producent środków smarnych w tym roku postawił na multimedialny i zabawowy charakter swojego stoiska. Dużo uwagi poświęcono nowej platformie internetowej dla mechaników Teamtotal. Na stronie można znaleźć porady dla mechaników, ciekawostki, konkursy i promocje producenta. Można również było zamienić kilka słów z ambasadorami marki: Adamem Klimkiem, Patrykiem Mikiciukiem, Hubertem Ptaszkiem czy Klaudią Podkalicką.  Został również przygotowany […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!