Pełen asortyment produktów EuropeGAS w Inter Cars

, 18 maja 2016, 13:53

EuropeGAS zajmuje się projektowaniem i produkcją instalacji LPG oraz CNG. Marka obecna jest w 60 krajach całego świata. Oferta obejmuje zarówno pełne kity przednie, jak i elektroniczne sterowniki wtrysku gazu, reduktory, wtryskiwacze, filtry, mapsensory i wszelkie inne elementy niezbędne do instalacji.

EG Basico, EG Avance I EG Superior

Trzy linie sterowników EuropeGAS cechuje szczególna łatwość obsługi i montażu, a zaimplementowane weń oprogramowanie aktualizuje się w sposób automatyczny w trybie online. Elektronika EG BASICO dedykowana do aut czterocylindrowych jest najmniejszym i najprostszym z komputerów sterujących. EG AVANCE wzbogacony został o możliwość podłączenia sondy LAMBDA oraz automatyczne wykrywanie protokołów i kasowanie błędów OBD. Dodatkowo posiada funkcję obsługi systemu Valvetronik oraz dotrysku benzyny. W linii tej zawierają się sterowniki na 4 cylindry bądź 6 i 8 cylindrów. Komputer sterujący EG SUPERIOR posiada dodatkowo wbudowany wariator wyprzedzenia kąta zapłonu.

Reduktory

Parowniki gazu EuropeGAS cechuje wytrzymałość na pracę w wyjątkowo niskich temperaturach oraz obrotowe kolanka ułatwiające montaż mechanikowi. Reduktor EG PREMO przeznaczony do mocy 150 KM, z wbudowanym czujnikiem temperatury gwarantuje stabilną i bezawaryjną pracę. Dla samochodów o dużej mocy przygotowany jest reduktor EG SUPREMO – do 270 KM. Zastosowanie Cut-Off Block System niweluje efekt przerostu ciśnienia gazu podczas hamowania silnikiem. Oba mają zintegrowany elektrozawór.

Listwy wtryskowe

Interesującym produktem firmy EuropeGAS jest listwa wtryskowa o klasycznej budowie tłoczkowej EG RailGAS, która została zaprojektowana tak, by zapewnić szybkie i stabilne czasy otwarcia oraz zamknięcia tzn. 2,7–3,15 (ms) na 2,4 (ms). W ofercie Inter Cars dostępne są dwie wersje: z 2- bądź 3-ohmową cewką wyposażoną w dwudrożne, wodoodporne złącze typu Amp/Delphi. Wyższym technologicznie produktem są listwy wtryskowe EG2000 o cewce z rezystencją 2 Ohm, gwarantującą wysoką precyzję oraz powtarzalność dawkowania paliwa LPG w każdym pojedynczym cyklu. Ich konstrukcja zapewnia kilkukrotnie wyższą trwałość w stosunku do tradycyjnych wtryskiwaczy.

Pełna dostępność

Z uwagi na bardzo szerokie zainteresowanie, nowo wprowadzona oferta firmy EuropeGAS jest w pełni dostępna w sieci sprzedażowej Inter Cars. Na stronie instalacje.intercars.com.pl można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami w zakresie linii produktowych.
 

Dowiedz się więcej

Kupując produkty partnerów Gali Biesiadnej 2016 zwiększasz swoje szanse na wygraną
Kupując produkty partnerów Gali Biesiadnej 2016 zwiększasz swoje szanse na wygraną

Do wygranej w konkursie Inter Cars, Gala Biesiadna 2016, przybliża kupowanie produktów marek, będących partnerami promocji. Gala Biesiadna 2016 to konkurs organizowany przez Inter Cars we współpracy z markami wiodącymi na rynku motoryzacyjnym. Partnerzy strategiczni to firmy: Bosch, Castrol, TRW oraz ZF (Sachs i Lemfӧrder). Wśród partnerów promocji są natomiast: ATE, Comma, Contitech, Febi Bilstein, […]

Półosie i przeguby napędowe nie mają łatwego życia
Półosie i przeguby napędowe nie mają łatwego życia

Półosie i przeguby są bardzo ważnymi elementami układu napędowego we współczesnych samochodach. Nie mają jednak łatwego życia podczas eksploatacji, ponieważ pracują narażone na ciągłe siły skręcające w nieprzyjaznych warunkach pod podwoziem. Półosie i przeguby muszą zapewnić przekazanie momentu obrotowego wygenerowanego z silnika, zestopniowanego przez skrzynię biegów na koła pojazdu. W związku z duchem czasu oraz […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!