Seminaria techniczne Dayco podczas Mechanex Shows

, 12 maja 2016, 15:38

Zespół techników Dayco poprowadzi seminaria szkoleniowe na nadchodzących czwartych targach Mechanex, odbywających się w Wielkiej Brytanii.

Glen Goldstone, National Technical Manager w firmie Dayco na Wielką Brytanię, opowie o tym, jak prawidłowo rozwiązywać problemy z układami napędu rozrządu i napędu osprzętu, a pojawi się na targach Mechanex w Londynie Północnym, Manchesterze, Donington Park i Sandown Park. Pierwsza z serii imprez Mechanex w 2016 roku odbędzie się w Alexandra Palace w Londynie Północnym 19 i 20 kwietnia.

– „Mechanex to największe w Wielkiej Brytanii niezależne targi z branży posprzedażnej przeznaczone dla niezależnych warsztatów” – powiedział Steve Carolan, National Sales Manager w Dayco na rynek Wielkiej Brytanii – „Dayco zaprezentuje informacje o projekcie i działaniu najnowszych układów napędowych oraz o wyzwaniach, jakie stoją przed warsztatami podczas pracy z jednymi z najpopularniejszych układów napędu rozrządu i napędu osprzętu” – dodał.

Przedstawiciele sprzedaży i technicy Dayco będą obecni na następujących wydarzeniach w ramach Mechanex 2016:

  • 19 – 20 kwietnia: Alexander Palace w Londynie Północnym
  • 17 – 18 maja: Event City w Manchesterze
  • 11 – 12 października: Donington Park w Leicestershire
  • 8 – 9 listopada:  Sandown Park w Surrey


Dodatkowe informacje o seminariach i targach Mechanex na stronie www.mechanex.info.

Dowiedz się więcej

Montaż zestawu rozrządu do Lexusa RX 400 H z silnikiem 3MZ-FE
Montaż zestawu rozrządu do Lexusa RX 400 H z silnikiem 3MZ-FE

Dayco prezentuje film instruktażowy z wymianą zestawu rozrządu w japońskim SUV-ie Lexusie RX 400 H z oznaczeniem 3MZ-FE. Film przedstawia krok po kroku, jakie czynności należy wykonać przy wymianie rozrządu w tym modelu. Wiedza przekazana w taki sposób jest łatwa do przyswojenia i do wdrożenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!