3 lata gwarancji na produkty MOOG

, 12 maja 2016, 12:57

Federal-Mogul Motorparts rozszerzył do 3 lat gwarancję na części układu kierowniczego i zawieszenia marki MOOG. Wydłużony o rok okres gwarancyjny obejmuje wszystkie produkty marki MOOG, kupione od początku 2016 roku na terenie Europy i montowane w autach osobowych i lekkich pojazdach dostawczych, używanych do celów prywatnych i eksploatowanych zgodnie z ich przeznaczeniem. 3-letnia gwarancja jest zobowiązaniem producenta, że oferta MOOG jest wolna od wad materiałowych i produkcyjnych.

Specjaliści MOOG udoskonalają swoje produkty, aby dorównać lub przewyższyć jakością produkty OEM. Komponenty marki MOOG są testowane zgodnie z obowiązującymi standardami branżowymi w zakresie jakości i wytrzymałości materiałów, odporności na zużycie, dokładności wymiarowej i dopasowania produktu, jego zgodności ze specyfikacjami OE i wytrzymałości mechanicznej na obciążenia. Ponadto specjaliści MOOG zbierają opinie z rynku na temat własnej marki oraz części oryginalnych, a następnie wykorzystują dane do rozwoju produktów.

Produkty MOOG przechodzą również wewnętrzną i zewnętrzną kontrolę jakości na poziomie centrów dystrybucyjnych przed dostawą do klienta. Taka praktyka pozwala podnosić jakość produktów, a w konsekwencji oferować 3-letnią gwarancję.

*3-letnia gwarancja na produkty MOOG, instalowane w samochodach osobowych i lekkich pojazdach dostawczych, podlega Warunkom Gwarancji Federal-Mogul.

**Gwarancja obowiązuje na obszarze Unii Europejskiej, Norwegii, Szwajcarii, Serbii, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry, Kosowa, Albanii i Macedonii.

Więcej informacji o elementach układów zawieszenia MOOG znajdziesz u lokalnych dystrybutorów lub w internecie: www.moogproducts.com.

Dowiedz się więcej

Rozstrzygnięcie konkursu Federal-Mogul Motorparts
Rozstrzygnięcie konkursu Federal-Mogul Motorparts

Wiemy już, do kogo trafią nagrody ufundowane przez firmę Federal-Mogul Motorparts. Przedstawiamy także prawidłowe odpowiedzi na konkursowe pytania. 1. Który składnik materiału ciernego został wyeliminowany przy produkcji nowej gamy klocków hamulcowych Ferodo Eco-Friction? Miedź 2. W ilu samochodach, spośród 10 najlepiej sprzedających się modeli aut w Europie, fabrycznie montowane są klocki Ferodo? W 8 na […]

Klocki hamulcowe Ferodo Eco-Friction najlepsze w niezależnych testach MIRA
Klocki hamulcowe Ferodo Eco-Friction najlepsze w niezależnych testach MIRA

Federal-Mogul Motorparts opublikował wyniki testu nisko i bezmiedziowych klocków hamulcowych Ferodo Eco-Friction. Testy efektywności hamowania zostały przeprowadzone w niezależnym ośrodku badawczym MIRA w Wielkiej Brytanii. Wynika z nich, że klocki hamulcowe Ferodo Eco-Friction poprawiły o 10% siłę hamowania Volkswagena Golfa 6. – „Ferodo oferuje warsztatom najnowsze technologie stosowane przez znanych producentów pojazdów na pierwszy montaż. […]

MOOG wydłuża gwarancję i… odpowiada na Wasze pytania
MOOG wydłuża gwarancję i… odpowiada na Wasze pytania

Jakiś czas temu informowaliśmy o wydłużeniu gwarancji na części układu kierowniczego i zawieszenia marki MOOG do 3 lat. Wiadomość wzbudziła spore zainteresowanie, ale i sporo pytań, kierowanych także do nas – poprzez komentarze i wiadomości email. Marcin Sochaczewski z Federal-Mogul Motorparts Poland postanowił odpowiedzieć na najważniejsze z nich. Jakie produkty obejmuje gwarancja i w jakich […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Adam T., 19 maja 2016, 16:27 0 0

witam , chciałbym dokładnie dowiedzieć się o warunkach 3 letniej gwarancji na produkty MOOGA . na stronie nic nie ma . Czy jest limit przebiegu ? ile ? kto to rozpatruje ? MOOG czy jakiś goguś w hurtowni ? co według MOOGA oznacza : "używanych do celów prywatnych i eksploatowanych zgodnie z ich przeznaczeniem " ???????

Odpowiedz