Inter Cars wydał nowe Wiadomości IC

, 11 maja 2016, 14:15

Aktualne i interesujące informacje na temat branży motoryzacyjnej oraz liczne porady zawiera najnowszy, 66 numer magazynu Wiadomości Inter Cars.

W publikacji nie brakuje informacji o nowościach w ofercie spółki, porad technicznych i aktualności z rynku warsztatowego. Zgodnie z hasłem „Rozwój i Partnerstwo” Inter Cars przedstawia czytelnikom rozwiązania, które ułatwią im funkcjonowanie na rynku. Ważnym tematem wydania jest oczywiście Gala Biesiadna, czyli najważniejsza promocja firmy. Tym razem, spółka zdradza jakie atrakcje czekają na laureatów konkursu.


W numerze nie mogło też zabraknąć motorsportu, który tak chętnie wspiera Inter Cars, m.in. sponsorując Castrol Inter Cars Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Motoinytegrator ClassicAuto Cup oraz rajdy 4×4.

Majowe wydanie Wiadomości IC już wkrótce trafi do klientów Inter Cars z całej Polski. Każdy może również przeczytać je w wersji elektronicznej. 

Dowiedz się więcej

Biesiada pełna atrakcji
Biesiada pełna atrakcji

Boys, Weekend i After Party, a więc największe gwiazdy muzyki disco, zaśpiewają dla laureatów konkursu Gala Biesiadna 2016, organizowanego przez Inter Cars. Na najlepszych uczestników czekają też atrakcyjne nagrody. Gala Biesiadna 2016 to najważniejsza promocja Inter Cars w tym roku. Konkurs trwa do 9 września, a uczestniczyć w nim mogą wszyscy klienci spółki: warsztaty, sklepy […]

Jak najłatwiej wyszukać towar w IC Katalogu Online?
Jak najłatwiej wyszukać towar w IC Katalogu Online?

W IC Katalogu Online wyszukiwanie towarów po indeksie Inter Cars lub opisie technicznym możliwe jest z kilku miejsc, przede wszystkim z ekranu głównego. W tym miejscu algorytm wyszukuje podaną frazę najpierw w indeksach Inter Cars, a następnie w opisach technicznych i kodach oryginalnych. Jeśli podano 3 znaki lub mniej, to wyszukiwanie po indeksie będzie dokładne. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!