Biesiada pełna atrakcji

, 11 maja 2016, 13:44

Boys, Weekend i After Party, a więc największe gwiazdy muzyki disco, zaśpiewają dla laureatów konkursu Gala Biesiadna 2016, organizowanego przez Inter Cars. Na najlepszych uczestników czekają też atrakcyjne nagrody.

Gala Biesiadna 2016 to najważniejsza promocja Inter Cars w tym roku. Konkurs trwa do 9 września, a uczestniczyć w nim mogą wszyscy klienci spółki: warsztaty, sklepy z warsztatem i firmy transportowe. Po zrealizowaniu progu miesięcznego, przyznawane są im punkty w 3 kategoriach asortymentowych (produkty serwisowe, oleje i akumulatory). W ten sposób tworzona jest klasyfikacja, w której punkty otrzymuje po 100 pierwszych – najlepszych klientów.


Najważniejsza nagroda to udział w Gali Biesiadnej, czyli imprezie finałowej, która odbędzie się 7-9 października w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu. Nie można zaprzeczyć, że wielką przyjemnością będzie już sam pobyt w tych pięknych i luksusowych wnętrzach, u podnóża najwyższego szczytu Karkonoszy – Śnieżki. Oprócz atrakcji gwarantowanych przez hotel, takich jak park wodny, spa, kręgielnia czy salon gier, o rozrywkę na najlepszym poziomie dla swoich gości zadba też Inter Cars.

Wieczór kabaretowy
W piątek odbędzie się wieczór kabaretowy, podczas którego dla laureatów konkursu wystąpią najlepsi artyści w Polsce. Na scenie zaprezentują się Paranienormalni i Kabaret pod Wyrwigroszem. Świetna zabawa gwarantowana! W końcu Paranienormalni to jeden z wiodących kabaretów w Polsce. Cieszą się wielką sympatią i od lat przyciągają rekordową widownię. Grupa nie zajmuje się tematyką polityczną czy religijną, ale skutecznie bawi, biorąc na warsztat relacje damsko-męskie, popkulturę czy sytuacje z życia codziennego. Nowatorski sposób, w jaki przedstawia te kwestie, bawi każdego, a świetny kontakt z publicznością jest kolejnym atutem. Z kolei Kabaret pod Wyrwigroszem zasłużenie określany jest mianem jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów. Gra ponad 200 spektakli w roku, a na swoim koncie ma wiele hitów – nie tylko skeczy, ale i piosenek. Cechą  charakterystyczną grupy jest błyskawiczne tempo programu, inteligentne skojarzenia i liczne nawiązania do aktualnych wydarzeń. Publiczność ceni ją za celne obserwacje i trafne punktowanie naszych przywar.

Gala disco
Dzień później na laureatów czeka prawdziwa gorączka sobotniej nocy. Wszystko to za sprawą największych gwiazd muzyki disco. Na Gali Biesiadnej wystąpią zespoły Weekend, Boys i After Party. Grupa Boys z Marcinem Millerem na czele stała się już ikoną i na stałe wpisała się w panteon gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. Weekend to obecnie absolutny top polskiego disco dance. Zespół jest bodaj najczęściej koncertującą grupą w kraju, a każdy ich występ przyciąga tłumy. Z kolei After Party jest najmłodszym, ale równie znanym zespołem z tej grupy. Bardzo szybko wszedł do czołówki polskiej muzyki tanecznej, a jego koncerty to zawsze wielkie show. Jego piosenki nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów.

Wartościowe nagrody
Podczas sobotniej, wieczornej gali odbędzie się podsumowanie całego konkursu oraz wręczenie nagród tym, którzy osiągną najlepsze wyniki w poszczególnych rankingach. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne w postaci doładowania multikarty IC Premia Cash. Zwycięzcy otrzymają po 10 000 zł, natomiast uczestnicy, którzy zajmą miejsca 2-5, dostaną odpowiednio po 8 000 zł, 6 000 zł, 4 000 zł i 2 000 zł.

Dowiedz się więcej

Jak najłatwiej wyszukać towar w IC Katalogu Online?
Jak najłatwiej wyszukać towar w IC Katalogu Online?

W IC Katalogu Online wyszukiwanie towarów po indeksie Inter Cars lub opisie technicznym możliwe jest z kilku miejsc, przede wszystkim z ekranu głównego. W tym miejscu algorytm wyszukuje podaną frazę najpierw w indeksach Inter Cars, a następnie w opisach technicznych i kodach oryginalnych. Jeśli podano 3 znaki lub mniej, to wyszukiwanie po indeksie będzie dokładne. […]

Inter Cars wydał nowe Wiadomości IC
Inter Cars wydał nowe Wiadomości IC

Aktualne i interesujące informacje na temat branży motoryzacyjnej oraz liczne porady zawiera najnowszy, 66 numer magazynu Wiadomości Inter Cars. W publikacji nie brakuje informacji o nowościach w ofercie spółki, porad technicznych i aktualności z rynku warsztatowego. Zgodnie z hasłem „Rozwój i Partnerstwo” Inter Cars przedstawia czytelnikom rozwiązania, które ułatwią im funkcjonowanie na rynku. Ważnym tematem […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!