SKF przedstawia nowe opakowania

, 25 kwietnia 2016, 14:54

Firma SKF wprowadza nowy wzór opakowań produktów przeznaczonych na aftermarket, które trafią na rynek europejski jeszcze w kwietniu.

Nowy wzór opakowań zachował niebieską kolorystykę SKF, połączoną z elementami graficznymi nawiązującymi do tradycji szwedzkiego producenta. Centralnym punktem nowego designu jest powiększony rysunek łożyska koła.

– „Sukces SKF na rynku to konsekwencja naszego przywiązania do tego, co jest najważniejsze: na jakość wynikającą z wieloletniego doświadczenia technologicznego oraz wysoki poziom obsługi klienta” – mówi Mia Bökmark, dyrektor działu Business and Product Development w SKF Vehicle Service Market. – „Nowy design opakowań SKF podkreśla te wartości w nowoczesny i dynamiczny sposób, wpisując się w nasze działania prowadzące do umocnienia pozycji SKF jako lidera rynku motoryzacyjnego” – dodaje.

Opracowanie wzoru nowych opakowań poprzedziły szczegółowe analizy i zbieranie opinii przedstawicieli dystrybutorów SKF a także mechaników, dzięki czemu udało się zbalansować użyteczność opakowań z rozpoznawalnością marki. Design jest spójny dla całego portfolio produktów motoryzacyjnych, ale w zależności od linii produktowej i regionu sprzedaży mogą występować niewielkie różnice.

Na nowych opakowaniach znalazły się kody QR, które umożliwiają łatwy dostęp do informacji technicznej i instrukcji montażu (także w formie filmów instruktażowych), co gwarantuje optymalne wykorzystanie możliwości, jakie daje mechanikom stosowanie produktów SKF. Kody QR są łatwo odczytywane przez smartfony, od razu kierując użytkownika do właściwej treści. 

Dowiedz się więcej

Pompa wody: jak uniknąć błędów przy montażu?
Pompa wody: jak uniknąć błędów przy montażu?

Wysoka trwałość dzięki prostej konstrukcji i coraz mniejsze wymiary – inżynierowie firmy SKF mieli duży wpływ na to, jak dziś wyglądają pompy wody. Jeśli pompy wody zawodzą to zwykle z powodu błędów w montażu i eksploatacji. Przeczytaj jak ich uniknąć. W samochodach poruszających się po europejskich drogach stosowane są odśrodkowe pompy wirnikowe. Wewnątrz ich korpusu […]

Łożysko – pozornie proste, w rzeczywistości efekt lat inżynierii
Łożysko – pozornie proste, w rzeczywistości efekt lat inżynierii

Zobacz na czym polegają różnice między trzema zaawansowanymi rozwiązaniami światowego lidera w produkcji łożysk samochodowych – firmy SKF. Łożyska kół przeszły znaczną ewolucję na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. W motoryzacji wciąż stosowane są łożyska toczne, ale we współczesnych samochodach stanowią one tylko jeden z elementów zintegrowanej piasty koła. Wiodącym producentem systemów łożyskowania kół jest firma […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!