Kabarety na Gali Biesiadnej Inter Cars

, 20 kwietnia 2016, 13:23

Na zwycięzców konkursu Gala Biesiadna 2016 czeka wiele atrakcji. Jedną z nich będzie wieczór kabaretowy, podczas którego wystąpią najlepsi artyści w Polsce.

Impreza finałowa, będąca zwieńczeniem konkursu Gala Biesiadna, obędzie się 7-9 października. Inter Cars zaprosi gości do Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Jednym z głównych punktów imprezy będzie wieczór kabaretowy.

Podczas gali na scenie Inter Cars zaprezentują się: Paranienormalni i Kabaret pod Wyrwigroszem. Paranienormalni to jeden z wiodących kabaretów w Polsce. Cieszą się wielką sympatią i od lat przyciągają rekordową widownię. Grupa nie zajmuje się tematyką polityczną czy religijną, a mimo to skutecznie bawi, biorąc na warsztat relacje damsko – męskie, popkulturę czy sytuacje z życia codziennego.

Kabaret pod Wyrwigroszem zasłużenie określany jest mianem jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów. Gra ponad 200 spektakli w roku, a na swoim koncie ma wiele hitów – nie tylko skeczy, ale i piosenek. Cechą charakterystyczną grupy jest błyskawiczne tempo programu, inteligentne skojarzenia i liczne nawiązania do aktualnych wydarzeń. Publiczność ceni ją za celne obserwacje i trafne punktowanie naszych przywar.

To nie wszystkie atrakcje, które czekają na laureatów Gali Biesiadnej 2016. By bawić z najlepszymi, warto zaangażować się w rywalizację i zadbać o swoje wyniki.

Dowiedz się więcej

Wiadomości Galowe Inter Cars
Wiadomości Galowe Inter Cars

Inter Cars przygotował specjalne wydanie Wiadomości, poświęcone w całości głównej promocji dystrybutora, czyli Gali Biesiadnej 2016. Publikacja stanowi wyczerpujące kompendium wiedzy na temat konkursu. Specjalne wydanie magazynu już wkrótce trafi do klientów Inter Cars na terenie całego kraju. Każdy może też przeczytać je w wersji elektronicznej:   Wiadomości Galowe, jak sama nazwa wskazuje, poświęcone są […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!