Nowy design Maruni

, 20 kwietnia 2016, 11:40

Wiodący producent materiałów wulkanizacyjnych, japońska firma Maruni, przeprowadziła rebranding swoich produktów. Opakowania zyskały nowy design o atrakcyjnej kolorystyce. Nazwy produktów również uległy zmianie.

Popularne wkłady do opon GNR będą odtąd znane jako MR, łatki uniwersalne do przebić GUT zostaną przemianowane na MU, zaś wkłady GBT na MB.

Co istotne, zmiana dotyczy również procesu produkcji materiałów, dzięki czemu wygląd łat i wkładów stał się nieskazitelny.

Podążając za wymogami Unii Europejskiej, firma Maruni udostępniła linię środków chemicznych, wolnych od związków typu CFC.

Nowe materiały stopniowo wymienią starą linię produktów. Pierwsze produkty z odświeżonej linii pojawią się w sprzedaży w Polsce już w kwietniu.
Firma Maruni istnieje już od wczesnych lat XX wieku, zaś na polskim rynku pojawiła się 22 lata temu.

Dowiedz się więcej

Materiały MARUNI – jakość „Made in Japan”
Materiały MARUNI – jakość „Made in Japan”

„Made in Japan” od wielu lat stanowi synonim produktu wysokiej jakości, dbałości o klienta i jego bezpieczeństwo oraz wygodę. Japońska marka materiałów wulkanizacyjnych MARUNI łączy te cechy, reprezentując szeroką gamę produktów, niezbędnych przy naprawie opon. Warto podkreślić, że firma Maruni to jedyny producent materiałów wulkanizacyjnych w Japonii, zaś swoje produkty eksportuje do ponad 60 krajów […]

Materiały wulkanizacyjne Maruni – już od 20 lat w Polsce
Materiały wulkanizacyjne Maruni – już od 20 lat w Polsce

Materiały naprawcze Maruni są obecne na polskim rynku już od 20 lat. Korzystając z tej okazji, chcielibyśmy trochę przybliżyć Państwu tę znakomitą markę. Firma Maruni została założona w 1914 roku w Osace. Początkowo była to firma handlowa, zajmująca się sprzedażą gumy i ogumienia rowerowego. W 1948 roku rozpoczęto produkcję kleju do gumy, a parę lat […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!