Łańcuchowe zestawy rozrządu od SKF

, 15 kwietnia 2016, 16:05

SKF wprowadza do oferty niemal 60 zestawów przeznaczonych do wymiany łańcuchowego napędu rozrządu. Zestawy oznaczone skrótem VKML przeznaczone są do silników najpopularniejszych modeli samochodów europejskich, japońskich i koreańskich.

Prognozy wskazują, że do 2020 roku liczba samochodów, których rozrząd napędzany jest łańcuchem, wzrośnie o 30-40 proc. Z założenia układ rozrządu napędzany łańcuchem nie powinien wymagać wymiany. Jednak w praktyce hydrauliczny napinacz łańcucha okazuje się wrażliwy na przedwcześnie zanieczyszczony olej lub niewłaściwe ciśnienie oleju.

Zestawy VKML, przygotowane przez SKF, zawierają wszystkie elementy niezbędne do wymiany łańcucha, napinacza i elementów prowadzących: koła zębate, napinacze i uszczelki.

– „Opracowaliśmy zestawy rozrządu z łańcuchem, aby wesprzeć naszych dystrybutorów oraz mechaników w ich codziennej pracy. Chcemy pomóc im wykorzystać ten obszar działalności, który w dzisiejszych czasach jest nadal często pomijany na rynku części zamiennych” – mówi Maurice Foot Menadżer Produktu w SKF Vehicle Aftermarket.

Oferta zestawów łańcuchowego napędu rozrządu SKF będzie sukcesywnie rozszerzana w 2016 roku.

Szczegółowa lista dostępnych obecnie referencji znajduje się w załączonej tabelce.
Pobierz tabelkę (plik PDF)

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!