Producent opon „Dostawcą Roku” General Motors

, 7 kwietnia 2016, 11:43

Firma Bridgestone została uhonorowana przez General Motors nagrodą Dostawcy Roku 2015. Wyróżnienie przekazano podczas 24. ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się w Cobo Center w Detroit.

W zainaugurowanym w 1992 roku konkursie, General Motors bierze pod uwagę 110 najlepszych dostawców z 17 krajów, którzy konsekwentnie przekraczają oczekiwania swoich klientów i partnerów, tworzą znakomitą jakość oraz dostarczają najnowsze innowacje. Bridgestone został uhonorowany nagrodą Dostawcy Roku już po raz 14.

– „Od lat jesteśmy skupieni na budowaniu pozytywnych relacji z dostawcami, a wprowadzając sprofilowane na klienta innowacje, nieustannie dążymy do tego, by być najlepszym producentem samochodów” – powiedział Steve Kiefer, wicedyrektor ds. Globalnych Zakupów i Logistyki w General Motors. – „Firmy, które zostały wyróżnione dzisiejszego wieczoru nie tylko wniosły innowacje, ale także jakość, której oczekują nasi klienci” – dodał.

– „Bridgestone już od wielu lat jest głównym dostawcą opon dla marki Opel/Vauxhall. Tym bardziej jesteśmy niezwykle dumni z uznania, które otrzymaliśmy od General Motors. Wierzymy, że jest ono odpowiedzią na nasze starania, by zapewnić jakość na wysokim poziomie oraz silną pracę zespołową we wszystkich departamentach europejskiego oddziału firmy Bridgestone, które współpracują z naszym klientem, by wspólnie stworzyć światowej klasy produkty napędzane innowacją i technologią. Cieszymy się z możliwości budowania naszych partnerskich relacji” – powiedział Christophe de Valroger, Vice President Bridgestone Europe NV/SA.

Zwycięzcy zostali wybrani przez globalną grupę kadry kierowniczej z działów zakupów, inżynierii, jakości, produkcji i logistyki General Motors.

Dowiedz się więcej

Te opony znalazły się na oryginalnym wyposażeniu Toyoty Prius
Te opony znalazły się na oryginalnym wyposażeniu Toyoty Prius

Toyota Motor Corporation wybrała opony Bridgestone Ecopia i Bridgestone Turanza na pierwszy montaż do nowej generacji swojej hybrydy – Prius. Pod koniec 2015 roku model wszedł do sprzedaży w Japonii, a obecnie zdobywa rynki: europejski i amerykański. Opony Bridgestone przyczynią się do zwiększenia stabilności i komfortu prowadzenia nowego Priusa oraz niskiego spalania, z których słynie […]

Firma oponiarska partnerem Astona Martina
Firma oponiarska partnerem Astona Martina

Bridgestone został wybrany przez Astona Martina oficjalnym partnerem dla nowego modelu DB11, który ma wejść na rynek jeszcze w 2016 roku. W ramach tego wyjątkowego projektu Bridgestone wykorzysta najnowsze rozwiązania techniczne, wykona testy wytrzymałości i zrealizuje globalną kampanię w mediach, a także udostępni swój najnowocześniejszy tor testowy w Aprilii, we Włoszech. Współpracę z Astonem Martinem skomentował Christophe De Valroger, […]

Nowe opony Battlax Hypersport S21
Nowe opony Battlax Hypersport S21

Bridgestone wprowadził do sprzedaży nową oponę radialną Battlax Hypersport S21. Dzięki sprawdzonym technologiom podnoszącym parametry jazdy na mokrej nawierzchni, opony S21 pozwalają wykorzystać cały potencjał najnowszych motocykli niemal w każdych warunkach – bez uszczerbku dla bezpieczeństwa. Przystępując do pracy nad oponami Battlax S21, inżynierowie Bridgestone za punkt odniesienia przyjęli model S20 EVO, znany z doskonałych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!