Nowy zestaw wahacza poprzecznego do naprawy Audi

, 6 kwietnia 2016, 14:04

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG uzupełniła swoją ofertę o nowy zestaw wahacza poprzecznego MEYLE-HD do różnych modeli Audi.

Kompletne zestawy ułatwiają warsztatom codzienną pracę. Większość zawartych w zestawie części jest wykonana także w wersji wzmocnionej i została przez inżynierów producenta z Hamburga technicznie ulepszona w porównaniu z oryginalnymi częściami zamiennymi. Z tego powodu na zestaw wahacza poprzecznego MEYLE-HD – podobnie jak na wszystkie części MEYLE-HD – udzielana jest gwarancja na cztery lata.

Jak niektóre z tych ulepszeń wyglądają konkretnie, wyjaśniają „Mechanicy MEYLE“ w swoim najnowszym wideo na YouTube na kanale „MEYLE TV“.

Nowy zestaw wahacza poprzecznego MEYLE-HD składa się z przegubów nośnych, wahaczy poprzecznych i drążków połączeniowych. Tym samym pracownicy warsztatu mają pod ręką wszystkie pasujące części i mogą szybko dokonać naprawy. W przypadku ośmiu z dwunastu części zawartych w zestawie, chodzi o części MEYLE-HD. Przykładowo: zostały zastosowane wyższej jakości materiały, od nowa skonstruowano połączenia guma-metal albo też została zwiększona średnica główek kulowych. Tym samym części te mają wyraźnie dłuższą żywotność niż odpowiednie wersje OE. Jak dokładnie funkcjonuje zasada MEYLE-HD, wyjaśniają „Mechanicy MEYLE“ na podstawie różnych części na swoim najnowszym wideo na YouTube. Na przykładzie przekrojów i animacji widzowie poznają konstrukcję części.
Na koniec filmu widzowie do 20.05.2016 mogą interaktywnie przetestować swoją wiedzę o gwarancji na części MEYLE-HD: wystarczy do tego obejrzeć video i w odpowiednim miejscu wybrać prawidłową odpowiedź. Jako nagroda czeka tester luzu przegubów MEYLE. Przy jego pomocy można szybko, w prosty sposób i skutecznie sprawdzić wszystkie łożyska wahacza poprzecznego, przeguby nośne, główki drążka kierowniczego lub łożyska kolumny amortyzatora i fachowo zlokalizować zużyte części.

Nowy zestaw wahacza poprzecznego MEYLE-HD jest dostępny od zaraz pod numerem MEYLE 116 050 0188/HD.

Dowiedz się więcej

100 nowych referencji poduszek silnika MEYLE
100 nowych referencji poduszek silnika MEYLE

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG poszerzyła swój asortyment o ponad 100 nowych poduszek silnika MEYLE. Dzięki temu niezależne warsztaty mogą wyposażyć łącznie ponad 173 milionów pojazdów w Europie. Aby mimo wysokich obciążeń statycznych, dynamicznych i termicznych zapewnić długą żywotność poduszek silnika MEYLE, przy produkcji części zwraca się dużą uwagę na wysoką jakość materiałów. Zastosowane materiały […]

Pompy wody Meyle i Meyle-HD z uszczelniającym pierścieniem ślizgowym SiC/SiC
Pompy wody Meyle i Meyle-HD z uszczelniającym pierścieniem ślizgowym SiC/SiC

Pompy wody Meyle i Meyle-HD z uszczelniającymi pierścieniami ślizgowymi na bazie węglika krzemu oferują lepszą jakość, a także lepszą ochronę gwarancyjną. Na wszystkie pompy wody – uzupełniająco do stosownego okresu gwarancji – gwarancja minimalnego przebiegu przez 100.000 mil (160.934 kilometrów). Obowiązuje ona zupełnie niezależnie od zwyczajowych dla części MEYLE-HD czterech lat okresu gwarancyjnego i dotyczy […]

Nowe zestawy wahacza do samochodów MINI i BMW
Nowe zestawy wahacza do samochodów MINI i BMW

Gdy zużywają się komponenty zawieszenia, to często uszkodzone zostają także sąsiadujace części. Dlatego też firma Wulf Gaertner Autoparts poszerza swoją ofertę o zestawy wahacza poprzecznego MEYLE-HD do zastosowań w samochodach BMW i MINI. Te zestawy wahacza poprzecznego dostępne są jak na razie wyłącznie od MEYLE i zawierają wszystkie konieczne do naprawy części i niezbędne akcesoria. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!