Wypróbuj program Autodata

, 30 marca 2016, 13:37

Inter Cars, jako oficjalny dystrybutor oprogramowania warsztatowego Autodata w Polsce, przygotował specjalne promocje na zakup bazy danych.

Autodata Limited istnieje od ponad 40 lat. To jeden z najbardziej innowacyjnych dostawców informacji technicznych na rynku automotive. Jego flagowym produktem jest baza danych Autodata on-line, która (po uzyskaniu licencji od ponad 80 producentów pojazdów) obejmuje informacje o ponad 29 000 modelach samochodów. Operacje, prowadzone w warsztacie, powinny opierać się na solidnej wiedzy i wiarygodniej informacji technicznej. Dlatego też tak niezbędnym narzędziem w codziennej pracy nowoczesnego warsztatu jest oprogramowanie, wspomagające pracę mechaników. By wyjść naprzeciw ich potrzebom, Autodata dostarcza intuicyjny i łatwy w obsłudze produkt, który zawiera kompleksowe dane pozwalające na przeprowadzenie poprawnych napraw, serwisowania i diagnozy większości  dostępnych na rynku samochodów.

Tym, co wyróżnia Autodatę, jest platforma on-line. Umożliwia ona dostęp do bazy danych z każdego połączonego z Internetem komputera, tableta czy smartfona. Nie trzeba w tym celu instalować dodatkowego oprogramowania czy przeprowadzać jakiejkolwiek konfiguracji. W wersji standardowej roczna licencja pozwala na dostęp dla jednego użytkownika w tym samym momencie. Ponadto, przygotowano subskrypcje dla 2 oraz 5 użytkowników. Poza tym, dzięki częstym aktualizacjom, wersja on-line gwarantuje dostęp do najnowszych informacji.

Co posiada Autodata?

  • inteligentny kalkulator kosztów – dzięki niemu stworzenie kosztorysu dla klienta z uwzględnieniem czasu pracy oraz kwoty za roboczogodzinę jest proste i intuicyjne. Lista potrzebnych do każdej operacji komponentów jest dodawana automatycznie – po dodaniu cen i opcjonalnym wydruku profesjonalizm warsztatu może znacząco wzrosnąć.
  • interaktywne schematy połączeń – dzięki funkcji „przybliżania i oddalania” schematy można analizować w najdrobniejszych szczegółach. Dodatkowe informacje o możliwych objawach i błędach dla poszczególnych podzespołów pozwalają na szybką diagnozę.
  • przyporządkowanie elementów – interaktywne schematy pozwalają na zlokalizowanie ciężko dostępnych komponentów oraz elementów instalacji elektrycznej – np. czujniki lub centralki, co w znacznym stopniu oszczędza czas pracy warsztatu.

Autodata pomaga jednocześnie przy takich naprawach, jak wymiana pasków i łańcuchów rozrządu, obsługa systemów TPMS, wymiana i demontaż akumulatora, programowanie kluczyków, specyfikacje techniczne opon oraz geometrii kół, płyny/smary oraz momenty dokręcania, czasy napraw, rozwiazywanie problemów i wskazówki dotyczące naprawy, wartości kontrolne komputera sterującego, system sterowania silnikiem, system ABS/ESP, poduszki powietrzne, kontrola układu klimatyzacji, sprzęgła oraz wiele innych.

INDEKS IC: IC-AUTODATA-DR.

Więcej informacji u przedstawicieli handlowych i sprzedawców Inter Cars lub na stronie internetowej www.wszystkodlawarsztatu.com.

Dowiedz się więcej

Nowości oponiarskie w ofercie Inter Cars
Nowości oponiarskie w ofercie Inter Cars

Tuż przed rozpoczęciem wiosennego sezonu wymiany, w Inter Cars pojawiło się kilka nowych modeli opon. Interstate Sport IXT-1 – letnia opona osobowa. Model Sport IXT-1 posiada kierunkowy bieżnik z masywnym żebrem centralnym, dzięki któremu pojazd precyzyjnie reaguje na ruchy kierownicą i prowadzi się pewnie przy wyższych prędkościach. Duże bloki bieżnika zapewniają świetne prowadzenie w zakrętach […]

Nowość -urządzenie do płukania samochodowych układów chłodzenia silnika
Nowość -urządzenie do płukania samochodowych układów chłodzenia silnika

Inter Cars wprowadza do swojej oferty urządzenie włoskiej firmy SPIN – WS3000. Dzięki niemu sprawne odzyskanie cieczy z układu chłodzenia podczas naprawy, a także jego płukanie czy konserwacja nie będą stanowiły problemu. Dane techniczne: płukanie układów chłodzenia w samochodach osobowych i dostawczych zasilanie 220 V (dostępna również wersja na 12 V) 2 zbiorniki po 30 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!