Nowa wersja strony internetowej TRW Aftermarket

, 23 marca 2016, 15:09

Firma TRW Aftermarket zaprezentowała ulepszoną wersję swojej witryny. Ułatwiona nawigacja, zwiększona funkcjonalność i wprowadzenie skutecznych opcji filtrowania produktów w zintegrowanym katalogu on-line sprawiają, że użytkownicy mają możliwość w prostszy i szybszy sposób odnaleźć części, których potrzebują.

– „Badania pokazują, że ludzie spędzają dziś w internecie dwa razy tyle czasu co 10 lat temu, a marketing internetowy jest najszybciej rozwijającym się rynkiem detalicznym w Europie” – wyjaśnia Alexander Knorn, Global Digital Manager, TRW Parts & Service. – „W praktyce oznacza to po prostu, iż chcąc optymalnie rozwijać biznes, ważne jest, aby mieć nieskomplikowaną, dobrze zorganizowana witrynę, dającą użytkownikom szansę  na podejmowanie świadomych decyzji. Dzięki naszej inwestycji, czujemy, że możemy teraz zaoferować naszym klientom cenne rozwiązanie na rynku części zamiennych.” – dodaje.

Strona www.trwaftermarket.com otrzymała odświeżony, nowoczesny wygląd i rozszerzoną  zawartość. Całość ma ułatwiać użytkownikom poruszanie się po serwisie. Nowością są zdjęcia 360° tysiąca najchętniej kupowanych części oraz fotografie tysiąca najpopularniejszych klocków hamulcowych i załączonych akcesoriów. Tematyka strony  powiązana jest z aktualnymi kampaniami prowadzonymi przez firmę.

Inne zmiany to: szybkie linki, historia, koszyk na zakupy dla bezpośrednich odbiorców hurtowych, bardziej przyjazna dla użytkownika strefa logowania i bardziej interaktywna sekcja aktualności.

TRW Aftermarket oferuje użytkownikom dostęp do informacji technicznych na temat produktów bezpośrednio z katalogu online. Poprzez jedno kliknięcie użytkownicy mogą odnaleźć i wybrać pomoc techniczną, w tym opisy napraw „krok po kroku” czy też instrukcje montażowe. Ponadto, korzystając z katalogu, użytkownicy są w stanie dokładnie sprawdzić, jakie akcesoria są zawarte w zestawie klocków hamulcowych.

Poza zmianami w obrębie katalogu i systemu zamówień, TRW Aftermarket dokonała znacznych zmian także wewnątrz darmowego internetowego serwisu technicznego Tech Corner, dostępnego za pośrednictwem strony internetowej. Usprawniony proces wyszukiwania produktów, obejmujący wyszukiwanie na podstawie słów kluczowych, pozwala użytkownikom odnaleźć interesujące ich materiały (instrukcje montażu lub serwisowania, filmy, przewodniki itp.) oraz konkretną grupę produktów.

Strona www.trwaftermarket.com jest dostępna w następujących językach: angielski (Europa), niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, polski, rosyjski, turecki, angielski (Azja Południowo-Wschodnia), chiński, tajski, i angielski (Ameryka Północna).

Dowiedz się więcej

ZF TRW rozpoczyna produkcję w Indiach
ZF TRW rozpoczyna produkcję w Indiach

Firma ZF TRW poinformowała za pośrednictwem swojego partnera, Brakes India Limited, że zdobyła nagrodę za najlepszy system elektrycznego hamulca postojowego (EPB) w Indiach. Technologia wejdzie do produkcji w 2017 roku u jednego z największych producentów pojazdów, będąc pierwszym tego typu wydarzeniem na rynku indyjskim. System EPB zwiększa bezpieczeństwo w krytycznych sytuacjach dzięki funkcji wspomagania nagłego […]

ZF wkracza w nowy wymiar po przejęciu TRW
ZF wkracza w nowy wymiar po przejęciu TRW

W 2015 roku koncern ZF Friedrichshafen AG kontynuował pomyślny rozwój, generując w roku podatkowym zysk ze sprzedaży na poziomie 29,2 mld €, w tym 8,9 mld € od spółki ZF TRW, która 15 maja 2015 r. została włączona do struktur grupy jako dywizja “Aktywnych i Pasywnych Technologii Bezpieczeństwa”. W zwiększeniu sprzedaży o 5% pomogły również […]

Amortyzatory do pojazdów osobowych jakości OE
Amortyzatory do pojazdów osobowych jakości OE

Amortyzatory to części eksploatacyjne pojazdu mające bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo. Dlatego mechanikom zaleca się ich szczegółową kontrolę i w razie konieczności wymianę, zwłaszcza w samochodach z dużym przebiegiem.   Podczas naprawy ważne jest stosowanie oryginalnych części wysokiej jakości. Aluminiowe amortyzatory powinny być zastępowane wyłącznie odpowiednikami ze stopów lekkich w jakości części oryginalnych (OE). Oferta produktów […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Iglot, 24 marca 2016, 22:35 0 0

Wie ktoś co się dzieje z programem trw diamonds bo nie idzie się tam z nikim skontaktować?

Odpowiedz