Nowości oponiarskie w ofercie Inter Cars

, 23 marca 2016, 14:26

Tuż przed rozpoczęciem wiosennego sezonu wymiany, w Inter Cars pojawiło się kilka nowych modeli opon.

Interstate Sport IXT-1 – letnia opona osobowa. Model Sport IXT-1 posiada kierunkowy bieżnik z masywnym żebrem centralnym, dzięki któremu pojazd precyzyjnie reaguje na ruchy kierownicą i prowadzi się pewnie przy wyższych prędkościach. Duże bloki bieżnika zapewniają świetne prowadzenie w zakrętach i stabilizują samochód przy dużych przeciążeniach. Sportowa rzeźba bieżnika skutecznie odprowadza wodę na boki opony minimalizując ryzyko wystąpienia poślizgu hydro-dynamicznego. Nowoczesna mieszanka zapewnia wzorową przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni.

Interstate SPORT SUV GT – letnia opona do pojazdów typu SUV. Nowoczesny wzór i mieszanka bieżnika opracowana przez inżynierów firmy Interstate zapewnia pewność prowadzenia nawet w bardzo trudnych warunkach. Dwa szerokie rowki obwodowe skutecznie odprowadzają wodę i zapobiegają powstawaniu zjawiska aquaplanningu. Masywne bloki barkowe utrzymują wysoką sztywność opony w czasie pokonywania zakrętów i dużą przyczepność. Interstate SPORT SUV GT to także wysoka wytrzymałość dzięki wzmocnionej konstrukcji wewnętrznej i zewnętrznej opony.

Membat Potens – opona letnia osobowa – to przykład bardzo nowoczesnego bieżnika dostępnego w przystępnej cenie. Zaprojektowana w Hiszpanii opona Membat Potens charakteryzuje się asymetryczną rzeźbą z trzema szerokimi rowkami obwodowymi i potężnymi strefami barkowymi. Opona Membat Potens zapewnia precyzję i pewność prowadzenia w trakcie pokonywania zakrętów i podczas jazdy na wprost z prędkościami autostradowymi. Unikalna mieszanka gumowa i zaawansowany wzór bieżnika zapewnia także wysoki poziom komfortu i niewielką emisję hałasu.

Sunfull SF-688 – opona letnia osobowa – Model SF-688 z oferty firmy Sunfull to opona zaprojektowana z myślą o samochodach osobowych segmentu B i C. Symetryczny bieżnik ma zapewniać zrównoważone parametry trakcji, komfortu i oporów toczenia. Kontur bieżnika charakteryzuje się rozwiązaniami znanymi z opon segmentu premium takimi jak szerokie żebro centralne zapewniające kierowcy natychmiastową reakcję pojazdu na ruchy kierownicą, cztery rowki obwodowe skutecznie odprowadzające wodę sprzed czoła opony i wzmocnione strefy barkowe poprawiające zachowanie samochodu podczas pokonywania zakrętów.

Sunfull SF-888 – opona letnia osobowa – Flagowy model firmy Sunfull SF-888 to propozycja dla osób szukających najwyższych osiągów w rozsądnej cenie. Sportowy nowoczesny bieżnik daje gwarancje świetnych parametrów hamowania i przyczepności na mokrym i suchym asfalcie. Opona SF-888 dostępna jest od tego sezonu letniego w ofercie Inter Cars w większości rozmiarów w średnicy osadzenia od 16 do 20 cali. Nowoczesna mieszanka bieżnika z dodatkami uszlachetniającymi sprawia, że pojazd prowadzi się pewnie i precyzyjnie. Zaawansowany system rowków obwodowych i poprzecznych efektywnie odprowadza wodę minimalizując zjawisko aquaplanningu. Duże, masywne bloki bieżnika zapewniają precyzję prowadzenia i skutecznego przenoszenia nawet bardzo dużych mocy na asfalt.

Sunfull SF-05 – opona letnia dostawcza. Rzeźba bieżnika została zaprojektowana z myślą o precyzji prowadzenia, redukcji emisji hałasu oraz, przede wszystkim, bezpieczeństwie. Trzy głębokie rowki obwodowe zapewniają skuteczne odprowadzanie wody, dzięki czemu opona ta zmniejsza ryzyko wystąpienia zjawiska poślizgu hydrodynamicznego. Model SF-05 to znakomita propozycja dla wszystkich użytkowników samochodów dostawczych, którzy cenią sobie komfort prowadzenia oraz świetne parametry niezależnie od panujących warunków atmosferycznych

Dowiedz się więcej

200 filii Inter Cars w Polsce
200 filii Inter Cars w Polsce

W Gostyninie działa już dwusetna filia Inter Cars w Polsce. Największy w kraju i Europie Środkowo – Wschodniej importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych stale rozwija się. Inter Cars od początku istnienia rozwija sieć swoich filii. Najwięcej, bo aż po 18  nowych punktów otworzono w 2007 i 2008 roku. W […]

Wypróbuj program Autodata
Wypróbuj program Autodata

Inter Cars, jako oficjalny dystrybutor oprogramowania warsztatowego Autodata w Polsce, przygotował specjalne promocje na zakup bazy danych. Autodata Limited istnieje od ponad 40 lat. To jeden z najbardziej innowacyjnych dostawców informacji technicznych na rynku automotive. Jego flagowym produktem jest baza danych Autodata on-line, która (po uzyskaniu licencji od ponad 80 producentów pojazdów) obejmuje informacje o […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!